Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Filli Boya'dan Ferah Mekanlar

Filli Boya’nın yeni koleksiyonu Colorart Beyazın Renkleri ile ferah mekanlar elde etmek artık çok daha pratik ve kolay. Beyaz renkteki tüm Filli Boya su bazlı iç cephe boyalarına, 50ml ve 150ml’lik renk tüplerinin karıştırılmasıyla hazırlanan Beyazın Renkleri ile koleksiyonda yer alan 24 farklı renk, istenilen matlık seviyesinde elde edilebiliyor.

yapi.com.tr
1 Filli Boya'dan Ferah Mekanlar

illi Boya’nın yeni koleksiyonu Colorart Beyazın Renkleri ile ferah mekanlar elde etmek artık çok daha pratik ve kolay. Beyaz renkteki tüm Filli Boya su bazlı iç cephe boyalarına, 50ml ve 150ml’lik renk tüplerinin karıştırılmasıyla hazırlanan Beyazın Renkleri ile koleksiyonda yer alan 24 farklı renk, istenilen matlık seviyesinde elde edilebiliyor.

COLORART - Beyazın Renkleri koleksiyonunun amacı ve özeti; yoğun şehir hayatından ve yorucu gündelik yaşamdan sonra huzur bulduğumuz ve sadece bize ait olan yegâne noktamız olan evlerimizde; aslında bizi en çok etkileyen ve ruh halimizi şekillendiren, duvarlarımızdaki açık ve beyazın renklerinden oluşan tonlarla; sakin bir atmosfer sağlamak.

2008 yılına, İç Cephe duvar boyalarında COLORART - Beyazın Renkleri, FERAH MEKANLAR ile sakin, elegan ve yormayan en açık tonlardaki renkler damgasını vuracak. Koleksiyondaki renkler; şıklık ve saflığın rengi kremden, kıpır kıpır bir evin neşeli yüzü lilaya; dağların, kumsalların ve yaşam kaynağı toprağın huzur veren rengi kahverengiden, dinginliğin ve iç huzurun rengi maviye; huzur duyulan tazeliğin rengi yeşilden, aşkın rengi pembeye; ve her zaman genç ve dinamik olan sarıdan, bilge ve asil olan mora kadar tüm renklerin benzersiz farklı tonlardan oluşuyor.

COLORART - Beyazın Renkleri ile istenilen matlık ve teknolojik özellikteki Filli Boya Beyazı kullanılarak arzu edilen dokular yakalanabiliyor. Filli Boya; 3’ü silikonlu, 1’i birinci sınıf plastik, 1’i de silikat katkılı olmak üzere tam 5 farklı matlık ve özellikte su bazlı iç cephe ürününe sahip. Örneğin; duvar kirlenme potansiyeli yüksek olan çocuk odalarında ve antre gibi mekanlarda ışıl ışıl ve pürüzsüz dokusuyla Alpina Tek, oturma odası gibi daha dingin bir atmosfer sağlanmak istenen mekanlarda soft mat dokusuyla Alpina Max ya da tüm mekanlarınıza uygun Türkiye’nin en çok tercih edilen dokusu ipeksi mat AlpinaSilan’ı tercih edebiliyorsunuz.

http://www.yapi.com.tr/haberler/filli-boyadan-ferah-mekanlar_60200.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Merhaba, Filli Boya kartelalarını ve gerçek boya uygulanmış renk seçim kağıtlarını, "duvarinizdakirenkler.com" adresinden ücretsiz temin edebilirsiniz. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!