Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Firmalarımız Kuveyt Yolunda

Körfez savaşı sonrasında yaralarını sarmayı kısa sürede başaran Kuveyt, kısa, orta ve uzun vadeli yatırım programını uygulamaya yönelik çalışmalara

Türkiyeb>Körfez savaşı sonrasında yaralarını sarmayı kısa sürede başaran Kuveyt, kısa, orta ve uzun vadeli yatırım programını uygulamaya yönelik çalışmalara hız verdi. Kuveyt Petrol Şirketi (KSC), uluslararası firmaları programına aldığı enerji projelerine davet etti. Bölgesinde önemli finansman ve iş potansiyeline sahip olan Kuveyt’in petrol sahalarından hidrokarbon kaynaklarının çıkarılmasından ve diğer faaliyetlerden sorumlu olan KSC, gelecekteki petrol projeleri için uluslararası çok sayıda firma ile işbirliği yapacak.

Bu çerçevede Kuveyt Petrol Şirketinin yaptığı çağrı doğrultusunda firma listeleri belirlenecek özellikle üç ayrı gruptan oluşan mühendislik, satın alma ve inşaat sözleşmeleri için uluslararası firmalarla bu alanda işbirliği ortak yatırım yapılacak. Ön yeterliliğe Türk firmaları da dahil olmak üzere, uluslararası bütün firmalar katılabilecekler.

Proje yelpazesi çok geniş
Tahmini değeri 50 milyon ile 500 milyon dolar arasında değişen projeler kapsamında Türk firmalarının da davet edildiği projeler kapsamında, 50 milyon dolara kadar olan küçük ölçekli projeler, değeri 50 milyon dolar ile 200 milyon dolar arasında olan orta ölçekli projeler, tahmini değeri 200 milyon dolar ile 500 milyon dolar arasında projeler bulunuyor.

Şirket tarafından yapılan ilana göre, büyük ölçekli kategori listesine giren başvuru sahipleri istedikleri taktirde orta ölçekli kategori listesine girebilecekler. Ancak küçük ölçekli kategori listesine giremeyecekler. Orta ölçekli kategori listesine giren başvuru sahipleri ise istedikleri taktirde küçük ölçekli kategori listesine başvuruda bulunabilecekler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/firmalarimiz-kuveyt-yolunda_8847.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!