Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Fotoğraf Yarışması - Mimarlar Odası Bursa şubesinin düzenlediği "Bursa'da yapı, Bursa'da yaşam" yarışması

Mimarlar Odası Bursa Şubesi; kuruluşu M.Ö. III. yüzyıla dayanan, günümüze kadar içinde çeşitli medeniyetleri barındırarak, Osmanlı Devleti'ne başkentl

Yapı-Endüstri Merkeziimarlar Odası Bursa Şubesi; kuruluşu M.Ö. III. yüzyıla dayanan, günümüze kadar içinde çeşitli medeniyetleri barındırarak, Osmanlı Devleti'ne başkentlik yapmış ve Cumhuriyet Türkiyesi'nin en önemli kentlerinden birisi haline gelen Bursa'mızın kültürel değerlerinin, bizden sonraki kuşaklara aktarılmasına katkıda bulunmak amacı ile "BURSA'da YAPI, BURSA'da YAŞAM" konulu bir fotoğraf yarışması düzenlemektedir.

Seçici Kurul'un değerlendirmesi sonucunda belirlenecek 42 eserin yer alacağı 2002 yılı Mimarlar Odası Bursa Şubesi Ajanda / Kataloğunun ise; bu anlamda çok önemli bir kaynak olacağı düşünülmektedir.

Sözkonusu fotoğrafların Bursalılara ve fotoğraf gönüllülerine sunumu ise; 1 Ekim DÜNYA KONUT ve MİMARLIK GÜNÜ'nden itibaren on gün süreyle Tayyare Kültür Merkezi'nde sergilemek şeklinde olacaktır.

Seçici Kurul Üyeleri ile Mimarlar Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri dışında, amatör/profesyonel tüm fotoğrafçılara açık olan yarışma, renkli baskı dalında düzenlenmektedir. Toplam 42 adet baskının sergilenmek ve ajanda / katalog da yayınlanmak üzere seçileceği yarışma sonunda tüm katılımcılara birer adet ajanda / katalog ve katılım belgesi verilecektir.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/fotograf-yarismasi---mimarlar-odasi-bursa-subesinin-duzenledigi-bursada-yapi-bursada-yasam-yarismasi_86.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!