Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Galeria Yeniden Yapılanmaya Gidiyor

Türkiye'nin ilk alışveriş merkezi olan Galeria'nın Genel Müdürlük görevine Dr. Şerafettin Dönmez getirildi. Yeniden yapılanma çalışmaları ve çevre

Dünyab>Türkiye'nin ilk alışveriş merkezi olan Galeria'nın Genel Müdürlük görevine Dr. Şerafettin Dönmez getirildi. Yeniden yapılanma çalışmaları ve çevre düzenlenmesi ile birlikte kültür ve sanat merkezi haline gelmesi planlanan Galeria, yeniden yapılanmaya gidiyor.
Ekonomide ve siyasette esen pozitif değişim ve yenilik rüzgarlarının Galeria'da da kendini göstereceğini ifade eden Galeria'nın yeni Genel Müdürü Şerafettin Dönmez, yönetimden başlayan bu değişimin her alanda daha iyiye ve güzele ulaşabilmek adına gerçekleştirildiğini söyledi. Tüketicilerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilecek olan yeni projelerle bir kültür-sanat merkezi kimliğine ulaşmayı hedeflediklerini kaydeden Dönmez, yapacakları atılımlarla kısa bir süre içinde Galeria'ya yepyeni bir çehre kazandıracaklarını belirtti.

Galeria'nın geçmişte "alışveriş kültürü"nde bir çağ açtığını söyleyen Dönmez, hedeflerinin yeni gelişme trendi içerisinde daha da kaliteli bir hizmet sunmak olduğunu ifade etti. Bir taraftan alışveriş merkezinin hedef kitlesinin genişletilirken, diğer taraftan kültür ve sanat konularında yapılacak aktiviteler ve kurumsal kimlik çalışmaları ile reklam ve tanıtım faaliyetleriyle de Galeria'daki bu değişimin kendini daha net olarak göstereceği bilgisini veren Dönmez, birbirinden özel projelere imza atacaklarını ve Galeria'nın yeni yüzünün kaliteli ürün ve hizmet sunumuyla ön plana çıkacağının altını çizerek, sektörde öncülüğü tekrar devralıp, ilklerin altına imza atmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Sosyolog Genel Müdür

1957 Tokat doğumlu olan Dr. Şerafettin Dönmez, yüksek öğrenimini Ankara Üniversitesi'nde gördükten sonra Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın açtığı sınava girerek beş yıllık fakülte öğrenimini dereceyle bitirdiği "Fakülte ve Yüksekokul Askeri Öğrenci Komutanlığı"nda askeri öğrenci oldu. Sonrasında öğretmen teğmen olarak Kuleli Askeri Lisesi'ne atanan ve sosyoloji dersleri veren Dönmez, aynı yıl erken terfi ederek üsteğmen oldu.

1988 yılında yurtdışı master eğitim bursunu kazanarak Kahire Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde master eğitimini tamamlayarak farklı üniversitelerde araştırma ve incelemeler yapan Dönmez, Türkiye'ye döndükten sonra 1994 yılında binbaşı oldu.

İlerleyen dönemde yarbaylığa terfi eden ve Marmara Üniversitesi Sosyoloji ve Felsefe Bölümü'nü bitiren Dönmez, Türk Silahlı Kuvvetleri'nden ayrıldıktan sonra, Vehbi Koç Vakfı Özel Lisesi'nde öğretim görevlisi olarak çalıştı. Evli ve iki çocuk babası olan Dr. Şerafettin Dönmez edebi ve sosyal çalışmaları ile tanınıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/galeria-yeniden-yapilanmaya-gidiyor_4371.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!