Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Garanti’den Emlakçılara Mortgage Seminerleri

Garanti Bankası, mortgage ve gayrimenkul sektörüne ilişkin uzmanlığını birlikte çalıştığı emlak ofisleriyle paylaşmak amacıyla, bir dizi seminer düzenliyor. İlki Ankara’da yapılan seminerlerin ikincisi, 16 Ağustos Perşembe günü İstanbul’da gerçekleştirildi.

yapi.com.tr
Garanti’den Emlakçılara Mortgage Seminerleri

Garanti Bankası, mortgage ve gayrimenkul sektörüne ilişkin uzmanlığını birlikte çalıştığı emlak ofisleriyle paylaşmak amacıyla, bir dizi seminer düzenliyor. İlki Ankara’da yapılan seminerlerin ikincisi, 16 Ağustos Perşembe günü İstanbul’da gerçekleştirildi. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin işbirliğiyle hazırlanan Mortgage ve Emlakçı Seminerleri ile 2007 sonuna kadar 20 ilde 2.500 emlakçının konut sektöründeki yeni uygulamalar hakkında bilgilendirilmesi hedefleniyor.

Emlakçılar, tüm gün süren seminerde; Türkiye’nin makro ekonomik verileri, mortgage sistemi ve ürünleri, emlak pazarlama teknikleri ve lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanlığı konularında eğitim alıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sermaye Piyasaları Uzmanlığı Programı Direktörü Prof. Dr. Oral Erdoğan ve Lisanslı Değerleme Uzmanı Ahmet Büyükduman’ın verdiği seminere katılanlara, üniversitenin Konut Finansmanı Uzmanlığı Sertifika Programı tarafından düzenlenen Katılım Belgesi veriliyor.

Fuat Erbil

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ülkemiz son dönemde mortgage gibi yeni konut finansmanı enstrümanlarıyla tanışıyor. Sektördeki büyüme potansiyeline paralel olarak, müşteri ihtiyaçları da her geçen gün artacak ve değişecek. Mortgage konusunda piyasa lideri olan Garanti, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin işbirliğiyle çalışanlarına yönelik başlattığı sertifika eğitimleri sayesinde, bu yılın sonunda her şubede bir ‘Mortgage Uzmanı’ ile hizmet veriyor olacak. Hedefimiz, yaklaşık 1.500 çalışanımızı mortgage konusunda uzmanlaştırmak. İş ortaklarımızı da konut finansmanı konusunda bilgilendirmek amacıyla mortgage seminerlerine başladık. Birlikte çalıştığımız emlak ofislerinin sektördeki gelişmelerden haberdar olabilmesi için gerçekleştirdiğimiz eğitimleri, piyasanın en hareketli olduğu bölgelerde sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/garantiden-emlakcilara-mortgage-seminerleri_56031.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!