Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’daydı

GF Hakan Plastik, 2-5 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşen ISK SODEX İstanbul 2019‘a yeni ürünleriyle katıldı.

yapi.com.tr
GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’daydı

GF Hakan Plastik, ISK SODEX’de en yeni ürünlerinin yanı sıra GF‘in üst yapı ve alt yapı ürünlerine de yer verdiği standında yoğun bir fuar dönemi geçirdi. “ISK-SODEX Ustalar Ligi” yarışmasının sponsorları arasında bulunan GF Hakan Plastik yetkilileri, fuar süresince devam eden yarışmada jüri üyesi olarak değerlendirmede bulundular. 

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ürün geliştirme çalışmalarına devam eden GF Hakan Plastik, ISK SODEX’te mevcut alt yapı ve üst yapı ürün gruplarında yer alan ürünlerinin yanı sıra fuarda ilk kez tanıtımını yaptığı ürünleri ile de öne çıktı.

GF Hakan Plastik, EN 13501 yanma normlarına göre B-s1; d0 değerlerini sağlayan yüksek performanslı bir ürünü Silenta Extreme Yanmaya Dayanıklı PP Bazlı Halojen İçermeyen Ses Yalıtımlı Boru Sistemi’nin lansmanını ISK SODEX Fuarı’nda gerçekleştirdi.

Sodex Yarışma

Aerodinamik tasarımı ile binaların atık su sistemlerindeki havalık hattını elimine eden GF Aerator, yine standın ilgi çeken ürünlerinden biri oldu. Tasarımı ve tüm analizleri GF Hakan Plastik ÜR-GE ekibine ait olan GF Aerator, 6 çıkış noktası ile Silenta Premium ve Silenta 3A ile uyumlu olarak kullanılabiliyor; kesme ve kaynak işlemine gerek kalmadan push-fit (contalı) olarak hızlı ve kolay şekilde monte edilebiliyor.

Soğuk ve sıcak su tesisatlarının vazgeçilmez ürünü olan Aquasystem’in en yeni üyesi PP-RCT de yine ilgi gören ürünler arasındaydı. Çok katmanlı cam elyaf takviyeli boru sistemi PP-RCT, GF Hakan Plastik Çerkezköy tesislerinde üretilmeye başlayan bir sistem.

Geniş bir ürün sergilemesi yapılan standda Red Dot Award 2019’da Onur Mansiyonu alan Hycleen Automation System; iFIT, iLITE, döşemeden ısıtma sistemleri, otomasyon sistemleri gibi ürünler de yer aldı.