Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Yeşil Elektrik Gazlaşacak

GROHE’nin Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Paul Flowers Alman Tasarım Ödülü Jürisinde

Alman Tasarım Konseyi, yaklaşmakta olan 'Alman Tasarım Ödülü' başvurularını değerlendirecek 30 tasarım uzmanını belirledi. GROHE’nin Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Paul Flowers, ödül jürisine seçilen isimlerden biri oldu.

yapi.com.tr
GROHE’nin Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Paul Flowers Alman Tasarım Ödülü Jürisinde

Paul Flowers, kendi tasarımlarının uzman jüri üyeleri tarafından incelenmesine alışık bir isim. Flowers'in 2005 yılında firmanın kendi bünyesindeki tasarım ekibinin başına geçmesinden bu yana GROHE, 150’nin üzerinde tasarım ödülü topladı. Flowers'in jürisinde yer alacağı ve Alman Tasarım Konseyi tarafından verilen Alman Tasarım Ödülü, 2014 yılında üçüncü kez düzenlenecek.

"Özellikle 'Yeni Gelen' ödül kategorisinde sunulan işleri görmek için sabırsızlanıyorum"

“Alman Tasarım Konseyi gibi tanınmış bir tasarım kuruluşu tarafından jüri üyeliğine seçilmiş olmak benim için büyük bir onur” diyen Paul Flowers, duyduğu heyecanı şöyle ifade etti:

GroheGrohe AG Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Flowers“Yarışmanın, günlük yaşamın tüm alanlarından geniş bir tasarım yelpazesini kapsamasından ötürü bu heyecan verici bir proje. Özellikle de, bizlere yeni kuşak tasarımcıların benimsediği tasarım yaklaşımının güzel bir özetini sunacak olan 'Yeni Gelen' ödül kategorisinde sunulan işleri görmek için sabırsızlanıyorum. Bu benim için kesinlikle önemli bir olay olacak”.

Alman Tasarım Ödülü jürisi, iş ve bilim dünyaları ile tasarım sektöründen gelen, farklı disiplinlerdeki tasarım uzmanlarından oluşuyor. En az ödül kapsamındaki kategoriler kadar büyük bir çeşitlilik arz eden jüri üyelerinin geçmişleri, mimari ve iç mimariden yaşam tarzı ve endüstriyel tasarıma kadar uzanıyor. Her ödül disiplini, kategori başına en fazla on adet 'kazanan' seçecek olan bir dizi jüri üyesi tarafından değerlendirilecek. Her disiplinin 'Altın Kazanan'ı ise, daha sonra jürinin tamamı tarafından belirlenecek.

Paul Flowers, GROHE Tasarım Stüdyosu’nun kullanıcı odaklı tasarım felsefesi ile son derece önemli olan 'Kişiel Kullanıcı Deneyimi' kategorisinde sunulan işleri değerlendiren grupta yer alacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/grohenin-tasarimdan-sorumlu-baskan-yardimcisi-paul-flowers-alman-tasarim-odulu-jurisinde_110852.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!