Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Günel PVC, Krizin Olumsuz Etkisini İhracatla Azalttı

Yurt dışında 20 ülkeye ihracat yapan Günel PVC, 2002 yılında ihracat pazarını genişletip, ülkeye hem çok daha fazla döviz kazandırmayı, hem de yaşanan

PVC Market
1


urt dışında 20 ülkeye ihracat yapan Günel PVC, 2002 yılında ihracat pazarını genişletip, ülkeye hem çok daha fazla döviz kazandırmayı, hem de yaşanan ekonomik krizin olumsuz etkisini daha az hissetmeyi hedefledi. Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde PVC kapı ve pencere sistemleri üretimine 1995 yılında başlayan Günel PVC, kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerini aldı. 2001 yılında yaşanan ve etkileri hala süren ekonomik krizden, akılcı politika izleyerek en az zararla çıkan firma, kendi varlığının bayileri ve tüketicilerin varlığı olduğu bilinciyle hareket ederek, kaliteden ödün vermiyor.
Kalitesini, ürün yelpazesini ve üretim gücünü daha ileri seviyelere taşımak için yatırımlarını sürdürme kararı alan Günel PVC, 2002 yılınd ağırlığını ihracata verme kararı aldı. Bunun için sürekli yeni Pazar arayışları içerisinde olan Günel PVC, böylece ülkeye daha fazla döviz girdisi kazandırmayı amaçlıyor.

Günel PVC, üretimin her aşamasında, hammaddenin girişinden, ürünün elde edilişine kadar kontrolü elden bırakmıyor. Üretim sonrası ise profiller, görünüş özelliklerinin doğruluğu, renk solmazlığı, mukavemet çekme ve fonksiyon emniyeti gibi kontrol ve testlerden geçiriliyor. Ürünün sevkiyatı, uygun olduğuna karar verildikten sonra gerçekleşiyor. Satış sonrası hizmetlerini de aksatmayan firma, böylece rekabetin doruk noktasına ulaştığı sektörde, farkıyla dikkati çekiyor. ISO 9001 kalite güvence belgesine de sahip olan firma, kalitesini de tescilledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gunel-pvc-krizin-olumsuz-etkisini-ihracatla-azaltti_1163.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • tebrikler nice başarılara YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!