Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Gürsan Cam Yenilendi...

Cam sektöründe 1984 yılından bu yana faaliyet sürdürmekte olan GÜRSAN CAM SAN.TİC. A.Ş. 2000 yılında alınan ISO-9002/1994 belgesini bu yıl ISO-9001

Gürsan Cam San. Tic. A.Ş.b>Cam sektöründe 1984 yılından bu yana faaliyet sürdürmekte olan GÜRSAN CAM SAN.TİC. A.Ş. 2000 yılında alınan ISO-9002/1994 belgesini bu yıl ISO-9001/2000 revizyonuna uyarlayarak yeniledi.

Ancak sadece ürün ve yönetim sistemi kalitesinin iyileştirilmesi ile yetinmeyen şirket, çalışanlarının ve üretici faaliyetlerinden etkilenen diğer bütün tarafların (tedarikçiler, çevre halkı, ziyaretçiler vb.) çıkarlarına yönelik düzenlemeleri de gündeme getirdi. Bu çalışmaların bir sonucu olarak ISO-14000 standartına uygun bir yönetim sistemi oluşturulmasına başlanıp, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda uluslararası standart olan OHSAS 18001 belgelendirilmesi de gerçekleştirildi. Bilindiği gibi OHSAS 18001 Belgelendirmesi Türkiye'de cam işleme sektöründe bir ilk.

GÜRSAN A.Ş.'nin bir diğer yeniliği ise henüz geliştirilme aşamasında. TUBİTAK tarafından desteklenen bir proje ile yeni bir ürün geliştirme çalışmaları devam ediyor.. Bu çalışma başarı ile tamamlandığında Türkiye'de bugüne kadar üretilmeyen sadece ithal edilebilen özellikte bir cam imalatı da gerçekleştirmiş ve ilgili tarafların hizmetine sunulmuş olacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gursan-cam-yenilendi-_10949.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!