Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

IDEA, Uluslararası 6. Çimento Ticareti ve Teknolojileri Konferansı’na Katıldı

2007 yılında, tamamı Türk sermayesi ile kurulan IDEA Yapı Kimyasalları çimento ve beton sektörlerinde uzmanlaşan kadrosu ile her bir müşterisinin ihtiyacına uygun ideal çözümler üretiyor.

yapi.com.tr
IDEA, Uluslararası 6. Çimento Ticareti ve Teknolojileri Konferansı’na Katıldı

2007 yılında, tamamı Türk sermayesi ile kurulan IDEA Yapı Kimyasalları çimento ve beton sektörlerinde uzmanlaşan kadrosu ile her bir müşterisinin ihtiyacına uygun ideal çözümler üretiyor.

Uluslararası 6. Çimento Ticareti ve Teknolojileri Konferansı’na katılan IDEA, bu kapsamda standında yerli ve yabancı konuklarını ağırladı. IDEA Yapı Kimyasalları Genel Müdürü Hakan Gülseren “Çimento Ticareti ve Teknolojileri Konferansı, Türkiye için önemli etkileşimlerden biridir. Yenilenen akademik ve reel sektör gelişmelerinin paylaşıldığı, sektöre ait dünyadaki önemli paydaşların bir araya geldiği bir konferanstır. Biz gelişimi sürekli bir faaliyet haline getirdiğimiz için bu konferans ve platformların içinde olmaya özellikle dikkat ediyoruz.  IDEA Yapı Kimyasalları bugün bulunduğu sektörlerde katma değer yaratan ve dünya standartlarında üretim yapan, kuruluşundan üç yıl sonra Türkiye çimento kimyasalları pazarında ilk iki firma arasına girmeyi başaran bir markadır. 2011 yılında 25 Milyon TL ciro ile bir önceki yıla göre yüzde 25 büyüme ile 30 bin ton/yıl olan Türkiye çimento kimyasalları pazarında, yüzde 50 pazar payını elde etmiş bir firmadır. Bu başarının arkasında deneyimli ve başarılı insan kaynağımız, kendimizi sürekli güncel tutma çabamız ve elbette ki çok çalışmak, yenilikleri takip etmek yer almaktadır. Konferans bu anlamda bizim için önem taşımaktadır” sözleriyle görüşlerini açıkladı.

Gerek Türkiye, gerekse yurt dışı potansiyeli değerlendirmek amacıyla 2011 yılında Elazığ’da 2. tesisini açan IDEA Yapı Kimyasalları, 2012 yılı başlarında da Mersin ve Irak fabrikalarını faaliyete geçirdi. IDEA Mersin fabrikası 1200 metrekare kapalı alan olmak üzere toplam 1800 metrekare alana sahip. Irak üretim tesisi ise 600 metrekare kapalı olmak üzere toplam 1000 metrekare alanda üretim yapacak ve komşu ülkeler başta olmak üzere yakın coğrafyaya ihracat gerçekleştirecek.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/idea-uluslararasi-6-cimento-ticareti-ve-teknolojileri-konferansina-katildi_91073.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!