Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İGDAŞ, Gebze'de Doğalgaz Dağıtım Lisansı İçin EPDK'ya Başvurdu

İGDAŞ, Gebze'de doğalgaz dağıtım lisansı almak için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'na (EPDK) başvurdu. EPDK'ya ''Gebze Doğalgaz Dağıtım Lisa

Dünyab>İGDAŞ, Gebze'de doğalgaz dağıtım lisansı almak için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'na (EPDK) başvurdu.
EPDK'ya ''Gebze Doğalgaz Dağıtım Lisansı'' ihalesi yeterliliği başvuruda bulunan şirketler belli oldu. Buna göre, yeterlilik için başvuruda bulunan toplam 32 şirket şöyle:

''Asad Enerji Dağıtım Liman İşletmeciği ve Turizm A.Ş, İlci İnş. San. ve Pazarlama A.Ş, Nurol Enerji Üretim ve Pazarlama A.Ş, Çukurova Gaz Dağıtım A.Ş, Aksa Doğal Gaz Dağıtım A.Ş, Asgaz Anadolu Sınai Gazlar A.Ş, Kılıçoğlu Tic. LTD. ŞTİ, Cengiz İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş, Ongaz Doğalaz Dağıtım San ve Tic. A.Ş, Enerko Doğal Gaz Dağıtım, Urban İnş. San. ve Tic A.Ş, Fernas İnşaat LTD. ŞTİ, İGDAŞ İstanbul Gaz Dağıtım San. ve Tic. A.Ş, Doğa Şehircilik İç ve Dış Tic. A.Ş, Günsa Yıl İnş. Tic. ve San .LTD.ŞTİ. Yavuzlar Proje Gaz Sist. ve Enerji Nakil Tur. İnş, Gen-Pa Telekomünikasyon ve İletişim Hizm. San. Tic. A.Ş, AGE İnşaat ve Ticaret A.Ş, Zorlu Petrogas Petrol Gaz ve Petrokimya Ürünleri, Hona Enerji Yatırım İşl. A.Ş, Peker İnşaat Ticaret ve San. LTD. ŞTİ. Koçoğlu İnşaat San ve Ticaret A.Ş, Enerjisa Enerji Üretim A.Ş, Akfengaz Doğalgaz Dağıtım Sistemleri A.Ş, Palgaz Doğalgaz Dağıtım Tic ve San. A.Ş, Anadolu Doğal Gaz Dağıtım A.Ş, Limak İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş, HSV İnşaat San. Pazarlama ve Tic. A.ş, Ad İnşaat ve Tesisiat A.Ş, Eser İnşaat ve Tesisat A.Ş, Gür-Dağ Mühendislik İnş.San. Dış Tic. LTD.ŞTİ ve Kalen Enerji San. ve Tic. A.Ş."

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/igdas-gebzede-dogalgaz-dagitim-lisansi-icin-epdkya-basvurdu_4446.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!