Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İhale Haberleri

-BİNA İNŞAAT, ONARIM... TAŞERON SEÇİMİ YAPILACAK - Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü 22. Bölge Müdürlüğü 226. Şube Müdürlüğü`nce, Giresun-Me

Resmi Gazete/24826BİNA İNŞAAT, ONARIM...

TAŞERON SEÇİMİ YAPILACAK - Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü 22. Bölge Müdürlüğü 226. Şube Müdürlüğü`nce, Giresun-Merkez Homorlu Köyü Duroğlu beldesi taşkından koruma sari emanet inşaatları için taşeronlar arasından seçim yapılacak. Tahmini bedeli 390 milyar lira, geçici teminatı ise 11.7 milyar lira olarak belirlendi. Taşeron seçimi, 15 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de Giresun DSİ 226. Şube Müdürlüğü`nde yapılacak. (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak olan ihalenin teknikşartnamesi mesai saatleri içinde müdürlükten temin edilebilir.

TAŞERON SEÇİMİ YAPILACAK - Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü 22. Bölge Müdürlüğü 226. Şube Müdürlüğü`nce, Giresun-Şebinkarahisar Gökçetaş Köyü taşkın koruma sari emanet inşaatı işi için taşeronlar arasından seçim yapılacak. Tahmini bedeli 410 milyar lira, geçici teminatı ise 12.3 milyar lira olarak belirlendi. Taşeron seçimi, 20 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de Giresun DSİ 226. Şube Müdürlüğü`nde yapılacak. (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak olan ihalenin teknikşartnamesi mesai saatleri içinde müdürlükten temin edilebilir.

PANSİYON BİNASI YAPTIRILACAK - İzmir Valiliği İl Daimi Encümeni Başkanlığı`nca, "kapalı teklif usulü" ile İzmir ili Menemen ilçesi 200 öğrenci kapasiteli pansiyon binası inşaatı ile Bayındır ilçesi 200öğrenci kapasiteli pansiyon binası inşaatı ihale edilecek. İhale, 14 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de İzmir İl Özel İdareMüdürlüğü`nde yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, İzmir Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü ve il Özel İdare Müdürlüğü`nden temin edilebilir. İhalede (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.

OKUL İNŞAATI YAPTIRILACAK - Tekirdağ İl Daimi Encümeni Başkanlığı`nca, Şarköy ilçesi merkez 15 derslikli ilköğretim okulu inşaatı işi "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Tahmini bedeli 700 milyar lira, geçici teminatı ise 21 milyar liraolarak belirlendi.İhale, 22 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de Tekirdağ Özel İdare Müdürlüğü`nde yapılacak. (B) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak olan ihalenin teknikşartnamesi mesai saatleri içinde, İl Özel İdare Müdürlüğü ile Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü`nden temin edilebilir. (A.A) (CNS-TLN)-ELEKTRİK, ELEKTRONİK...

SAYAÇ DEĞİŞTİRİLECEK - TEDAŞ Adana Elektrik Dağıtım Müessesesi Müdürlüğü`nce, müessese hizmet alanı içinde bulunan Adana Merkez ve tüm ilçeleri ile bağlı belde ve köylerdeki, elektrik abonelerinin damga yılını dolduran sayaçların değiştirilmesi işleri, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Şartnamesi mesai saatleri içinde müesseseden temin edilebilir. Teklif mektupları, 12 Ağustos 2002 tarihinde saat 11.45`e kadar TEDAŞ Adana Elektrik Dağıtım Müessesesi`ne verilecek.

TESİS VE TEVSİİ İŞLERİ YAPTIRILACAK - TEDAŞ Samsun Müessese Müdürlüğü`nce, 5 grupta 23 adet yerleşim biriminin orta ve alçak gerilim elektrik dağıtım şebekesi tesis ve tevsii işleri, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Teklif mektupları, 8 Ağustos 2002 tarihinde saat 12.00`ye kadar Müdürlük Muhaberat Servisi`ne verilecek. İşin teknik şartnamesi mesai saatleri içinde, her yerleşim bölgesiiçin ayrı bedel ödenerek müdürlükten temin edilebilir.

ŞEBEKE TESİSİ YAPTIRILACAK - TEDAŞ Hatay Elektrik Dağıtım MüesseseMüdürlüğü`nce, "kapalı zarf usulü" ile muhtelif elektrik şebeke tesis işleri ihale edilecek. Şartnamesi mesai saatleri içinde, bedeli mukabili müdürlükten temin edilebilir. Teklif mektupları, 8 Ağustos 2002 tarihinde saat 12.00`ye kadar aynı adresin Muhaberat Servisi`ne verilecek.

MUHTELİF HİZMET İŞLERİ YAPTIRILACAK - TEDAŞ Aydın Müessese Müdürlüğü`nce, Aydın Merkez, 16 adet ilçe, 38 adet belde, 488 adet köyve 688 adet köy bağlısı yerleşim birimlerinde mevcut 440 bin adet alçak gerilim abonesinin sayaçlarının, 1 yıl süreyle endeksörle okutulması ve fatura bildirimlerinin dağıtılması işleri, "kapalı teklif alma usulü" ile ihale edilecek. Şartnamesi mesai saatleri içinde, TEDAŞ Aydın Elektrik Dağıtım Müessese Müdürlüğü`nden bedeli mukabili temin edilebilir. Teklif mektupları ise 12 Ağustos 2002 tarihinde saat 12.00`ye kadar TEDAŞ Elektrik Dağıtım Müessesesi`ne verilecek.-GAYRİMENKUL...

ARSA SATILACAK - Trabzon Of Belediye Başkanlığı`nca, Sulaklı Mahallesi İsmetpaşa Caddesi üzerinde denize nazır bin 925 metrekare yüzölçümlü arsa, "kapalı zarf artırma usulü" ile satılacak. Muhammen bedeli 750 milyar lira olarak belirlendi. Şartnamesi mesai saatleri içinde, Fen İşleri Müdürlüğü`nden temin edilebilir. Teklif mektupları ise 7 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`e kadar Fen İşleri Müdürlüğü`ne verilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ihale-haberleri_1157.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!