Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İMSAD Sektörü Canlandıracak Üç Yıllık Stratejisini Belirledi

İnşaat malzemesi sanayisinin çatı örgütü İMSAD-İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği, 2010 yılına kadar olan stratejik planını belirledi.

yapi.com.tr
İMSAD Sektörü Canlandıracak Üç Yıllık Stratejisini Belirledi

ürkiye’nin lokomotif sektörlerinden inşaat sektörünü tek çatı altında toplayan İMSAD- İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği önümüzdeki üç yıla ilişkin stratejisini belirledi. İMSAD Yönetim Kurulu, Movénpick İstanbul’da, 12 Ocak 2008 tarihinde Başkan Orhan Turan’ın liderliğinde toplandı. Yönetim Kurulu üyeleri ve Komite Başkanlarının katılımı ile yapılan toplantıda sektörün ve sektörün çatı örgütünün gelişimine katkıda bulunmak için neler yapılabileceği konuşuldu. Bu kapsamda 2010 yılına kadar hayata geçirilmesi planlanan faaliyetler ilgili komitelere dağıtıldı.

Toplantının ardından bir değerlendirme yapan İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan “İnşaat sektörü ve bu sektörün en önemli ayaklarından birisi olan inşaat malzemesi sanayi Türkiye ekonomisi için büyük önem taşıyor. İMSAD olarak alt sektörleri de temsil eden üye derneklerimizle birlikte sektörde 1200’den fazla üreticiyi temsil ediyoruz. Hem üyelerimizin, hem de ekonominin gelişmesi adına atılması gereken adımlarda büyük sorumluluğumuz olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden bugün burada alınan kararlar ne kadar hızlı şekilde hayata geçirilirse, sektörün de gelişimi o seviyede olacaktır” diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/imsad-sektoru-canlandiracak-uc-yillik-stratejisini-belirledi_58918.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!