Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İnegöllü Mobilyacılar OSB Olmak İstiyor

İnegöllü mobilyacılar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) olmak istiyor. Dünya piyasalarında mobilya sektöründe yer edinebilme hedefine ancak bu şekilde

Ticaret Gazetesib>İnegöllü mobilyacılar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) olmak istiyor. Dünya piyasalarında mobilya sektöründe yer edinebilme hedefine ancak bu şekilde ulaşılabileceği belirtiliyor.

Türkiye’nin Ankara’dan sonra en önemli mobilya üretim bölgesi haline gelen İnegöl İhracatta büyük düşünüyor. İnegöl Genç İşadamları Derneği “İhracat Pazar Araştırması Desteği” konulu bir seminer düzenleyerek, ilçedeki sanayicilere iç ve dış pazar konusunda detaylı bilgi verdi.

Dernek Başkanı Hüseyin Şahin, genç sanayici ve ihracatçılar olarak ekonomiye önemli döviz girdisi sağladıklarını belirterek. “Genç işadamları olarak sorumluluğumuzu biliyoruz. Dünya pazarlarında yerimizi almak istiyoruz.

Bizi bu hedefe ancak İnegöl de kurulacak Ağaç Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin taşıyacağına inanıyoruz” dedi.

58. Hükümet’ten bu imkanı sağlaması halinde dış pazarlara açılma ve başarılı olma konusunda da söz verdiklerini kaydeden Dernek Başkanı Hüseyin Şahin, Türkiye’nin çıkışının üretim ve ihracatta olduğunu bu nedenle üretim ve ihracatı ön plâna çıkaracak ekonomik önlemlerin de bir an önce alınmasının kaçınılmazlığına dikkati çekti.

İhracatı geliştirme Etüd Merkezi (İGEME)’den de destek alındığı belirtilirken, İGEME yetkilileri de düzenlenen seminerde “İhracat Pazar Araştırması Desteği” konusunda katılımcılara bilgi verdiler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/inegollu-mobilyacilar-osb-olmak-istiyor_2665.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!