Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İnform, Fransız Legrand'la İşbirliğine Gidiyor

Kesintisiz güç kaynağı üreticisi İnform, Fransız Legrand'la işbirliğine gitti. İnform'dan yapılan açıklamada, Türkiye'de 17 ana bayi, 2 binden fazla satış ve servis noktası, dünyada ise 85 ülkede bayi bağlantısıyla küresel çapta faaliyet gösteren şirketin, Fransız firması Legrand'la güçlerini birleştirdiği kaydedildi.

yapi.com.tr / AA
İnform, Fransız Legrand'la İşbirliğine Gidiyor

Kesintisiz güç kaynağı üreticisi İnform, Fransız Legrand'la işbirliğine gitti. İnform'dan yapılan açıklamada, Türkiye'de 17 ana bayi, 2 binden fazla satış ve servis noktası, dünyada ise 85 ülkede bayi bağlantısıyla küresel çapta faaliyet gösteren şirketin, Fransız firması Legrand'la güçlerini birleştirdiği kaydedildi. Türkiye'de yüzde 40'lık pazar payı ile sektörde ilk sıralarda yer alan İnform'un 3 yıl içinde varmak istediği noktanın küresel çapta ilk 5 şirket arasına girmek olduğu vurgulandı.
    
İnform Genel Müdürü Levent Ilgın, kesintisiz güç kaynakları konusunda 57 kişilik ARGE ekibi ve yaklaşık 370 çalışanı ile 2011'de 70 milyon avro ciro yaptıklarını belirterek, ''İnform olarak müşterilerimize gerçekten 24 saat destek sağlayan bir firmayız. Bu da büyük yatırımcıların, yatırımlarında bizi tercih etmesini beraberinde getiriyor. ARGE merkezimizin en büyük hedefi enerji verimliliğini artırmak ve müşteriye özel çözümler sunmak'' dedi. Gelecek 3 yıl için hedeflerini küresel pazarda ilk 5 olarak açıklayan Ilgın, Legrand markasını da arkalarına alarak 5 yıl içinde ilk 3'ü zorlayacaklarını ifade ederek şunları kaydetti:

''1 Ocak 2012'de çok büyük bir pazar olan ABD pazarına giriyoruz. Bunun için tüm formaliteleri tamamladık. Bu da büyüme stratejimizin önemli adımlarından biri. Stratejimiz kapsamında önümüzdeki 3 yıl için öncelikle 30-40 milyon dolarlık bir yatırım öngörüyoruz. Dünya çapında sadece UPS pazarı 8 milyar dolar civarında. Türkiye'de yakaladığımız pazar payını küresel çapta da yakalamak istiyoruz. Legrand'ın büyüme stratejisi pazar liderleri ile çalışmaktır. Bizimle ortaklık kurması da başarımızı ortaya koyuyor.''

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/inform-fransiz-legrandla-isbirligine-gidiyor_89922.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!