Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İnşaat Mühendisleri Jübile Yaptı

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Ankara Şubesi, meslekte 25 ve 40. yılını dolduran inşaat mühendisleri onuruna ödül töreni ve jübile yemeği düzenledi. “Meslekte 25. Yıl ve 40. Yıl Jübile Yemeği” geçtiğimiz cuma günü Gazi Üniversitesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Ankara
İnşaat Mühendisleri Jübile Yaptı

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Ankara Şubesi, meslekte 25 ve 40. yılını dolduran inşaat mühendisleri onuruna ödül töreni ve jübile yemeği düzenledi. “Meslekte 25. Yıl ve 40. Yıl Jübile Yemeği” geçtiğimiz cuma günü Gazi Üniversitesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yemekte, meslekte 40. yılını dolduran 75 kişiye ve 25. yılını dolduran 16 kişiye belgeleri ve rozetleri verildi. İMO Ankara Şube Başkanı Nevzat Ersan’ın konuşmasıyla başlayan yemeğe yaklaşık 500 kişi katıldı.

Ersan konuşmasında, son dönemde sektörde yoğunlaşan yolsuzluk odaklı politikaların, kamu ihale sisteminin ve yapı denetiminde gerçekleştirilen değişikliklerin mühendis ve mimarların haklarını gasp ettiğini dile getirdi. Köklü yasal değişikliklerin sektörü can çekişme noktasına getirdiğini söyleyen Ersan, küresel mali kriz nedeniyle de meslektaşlarının olumsuz etkilediğini belirtti.

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/insaat-muhendisleri-jubile-yapti_84638.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!