Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İnşaatta 'Barter' Dönemi

İstanbul Barter ve Takas İşlemleri A.Ş, toplam 14 milyon TL değerde yüzlerce çeşitte inşaat sarf malzemesi ve işçiliğini para ödemeden temin etme imkanı sunuyor. İstanbul Barter Borsası Genel Müdürü Mustafa Demir, yıllardır üye müteahhitlerin reklam kampanyalarını para ödemeden daire karşılığı yapma imkanı sunduklarını hatırlatarak, artık yüzlerce

yapi.com.tr
İnşaatta 'Barter' Dönemi

STRONG>İstanbul Barter ve Takas İşlemleri A.Ş, toplam 14 milyon TL değerde yüzlerce çeşitte inşaat sarf malzemesi ve işçiliğini para ödemeden temin etme imkanı sunuyor. İstanbul Barter Borsası Genel Müdürü Mustafa Demir, yıllardır üye müteahhitlerin reklam kampanyalarını para ödemeden daire karşılığı yapma imkanı sunduklarını hatırlatarak, artık yüzlerce çeşit inşaat sarf malzemesini de müteahhitlere daire karşılığı verdiklerini bildirdi.

"Biz, miktarı 1 daire bedelini karşılayamayacak ürünlerden, birkaç daireyi karşılayabilecek ürün ve hizmetlere kadar her tür ürünü tek bir kalemde müteahhitlerimize sunuyoruz" diyen Demir, böylece küçük miktarlı ürünleri de barterlaştırma imkanının yanısıra büyük miktarlı kalemlerdeki üreticilere de çeşitli ihtiyaçlarını para ödemeden karşılama imkanı sunduklarını söyledi. Demir, "Üyelerimiz, ihtiyaçlarını para ödemeden karşılamak için satışa ürettikleri ürünleri sistemimizde sunmaktalar. 890 Ayrı şirketten oluşan üye şirketler topluluğumuz, her ay ortalama 70 şirketin katılımı ile hızla büyüyor" dedi ve şöyle devam etti:

"İnşaat firmaları sistemimizden; Ulusal tv ve gazetelerde reklam yayınıyla birlikte, kaba inşaattan anahtar teslimine kadar ihtiyaç duyulan hemen her tür malzemeyi daire karşılığı temin edebilmekteler".

ETİKETLER: ekonomi
http://www.yapi.com.tr/haberler/insaatta-barter-donemi_86305.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!