Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İnşaat'ta Yeni Yapılanma Ankara'da Tartışılacak

DÜNYA Yayıncılık bünyesinde yayımlanan DÜNYA İnşaat Dergisi ve TİM-SE'nin ortaklaşa düzenleyeceği "Küresel Rekabet için; İnşaat Sektöründe Yeniden Yap

Dünya GazetesiÜNYA Yayıncılık bünyesinde yayımlanan DÜNYA İnşaat Dergisi ve TİM-SE'nin ortaklaşa düzenleyeceği "Küresel Rekabet için; İnşaat Sektöründe Yeniden Yapılanma" konulu toplantı, bugün Ankara Sheraton Oteli'nde gerçekleşecek.
Borusan Makina ana sponsorluğunda saat 13.00'da başlayacak olan toplantı iki oturumdan oluşacak. Türkmenistan İş Konseyi Başkanı Oktay Varlıer'in başkanlığında yapılacak birinci oturumda Dış Ticaret Müsteşarı Kürşad Tüzmen, DÜNYA Gazetesi Genel Yönetmeni Osman S. Arolat ve TİM-SE Genel Başkanı Nazım Aygün, açılış konuşmalarını yapacak. "Dış Pazarlara Girişte Devletin Yeni Vizyonu"nun tartışılacağı oturumda TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Almanya Büyükelçiliği Ticaret ve Ekonomi Müsteşarı Dr. Lutz Görgens, TMB Başkanı Kadir Sever ve DEİK-Avrasya İş Konseyleri Başkanı Tuğrul Erkin yer alacaklar.

Osman S. Arolat'ın başkanlığını yaptığı ikinci oturumun açılışını ise Bayındırlık ve İskan Bakanı Prof. Dr. Abdülkadir Akcan üstlenecek. "Sektör Firmalarının Yeniden Yapılanması", "Yeni iş Fırsatları ve Rekabet Trendleri" konuları üzerinde görüşlerini Bayındırlık ve İskan Bakanı Yüksek Fen Kurulu Başkanı Hakkı Ustaömer, Pricewaterhouse Coopers Yönetim Kurulu Başkanı Adan Nas, TİM-SE Yönetim Kurulu üyesi Yakup Eyüboğlu ve Borusan Makina Genel Müdürü Tayfun İşeri bildirecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/insaatta-yeni-yapilanma-ankarada-tartisilacak_262.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!