Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İpragaz, Zeytinsuyu Tepesi Villaları'nı Uydudan Faturalandırıyor

İpragaz, Zeytinsuyu Tepesi Villaları'nı Uydudan Faturalandırıyor

yapi.com.tr
İpragaz, Zeytinsuyu Tepesi Villaları'nı Uydudan Faturalandırıyor İpragaz'ın "Network Sistemi", Zeytinsuyu
Tepesi Villaları'nda da uygulanacak.

b>İpragaz, LPG alanında gerçekleştirdiği ilklerin son örneğini, Türkiye'de hafif çelik yapı sistemi ile inşa edilen ilk projeye taşıdı. Saros İnşaat tarafından Kumburgaz'da dördüncü etabının satışına başlanan olan Zeytinsuyu Tepesi Villaları, deprem güvenliği ve izolasyon gibi konularda sunduğu avantajlara, İpragaz Network Sistemi ile bir yenisini ekledi. Zeytinsuyu Tepesi sakinleri, Türkiye'nin uydudan faturalandırılan ilk bireysel LPG aboneleri arasında yer alacaklar.

İpragaz'ın abone odaklı satış takip uygulaması olan "Network Sistemi", Zeytinsuyu Tepesi Villaları'nda, özel izolasyon yöntemiyle sağlanan enerji tasarrufunu, bireysel tüketime dayalı ödeme modeli sayesinde tam bir maliyet avantajına dönüştürüyor. Network Sistemi'nde, projede yer alan merkezi LPG tankından çekilen tesisat ile ısınma, pişirme, sıcak su gibi tüm ihtiyaçlarını karşılayan abonelerin, enerji tüketimleri tesisatlarına bağlı özel sayaçlarla İpragaz tarafından takip ediliyor. Böylece her aboneye kendi tüketimi İpragaz tarafından bireysel olarak faturalandırıldığı için, enerji tasarrufu faturalara da doğrudan yansıyor.

İpragaz Network Sistemi, eski merkezi sistem ısınma modelinde, o sisteme dahil olan kullanıcılar arasında ortak olan sorumluluğu bireysel hale getirdiği için, site ya da apartman yönetimleri açısından, yakıt giderlerinin toplanması ya da ortak tüketim bedelinin kullanıcılar arasında paylaştırılması gibi zorlukları da ortadan kaldırıyor. Zeytinsuyu Tepesi Villaları'nda İpragaz'ın "Kullan öde" seçeneği uygulanıyor. Bu uygulama ile abonelerin sayaçları uydu üzerinden izlenerek, bireysel tüketimleriyle ilgili dönemsel faturaları, posta yoluyla ulaştırılıyor. Tahsilatlar ise, nakit, kredi kartı veya mail order yolu ile gerçekleştiriliyor.

Adil ve avantajlı bir ödeme sistemi
Zeytinsuyu Tepesi Villaları'nda da uygulamaya giren sistem sayesinde, kullanıcılar LPG tankı içindeki stok yükünün maliyetini de üstlenmek zorunda kalmıyorlar. 2004 yılından itibaren Türkiye'ye sunulan sistem, "kullan öde" modeliyle, bireysel abonelere tüketimden bir ay sonra ödeme yapma avantajı da sağlıyor.

İlk iki etabının inşaatı ve satışı tamamlanarak, tamamına yakınında oturuma başlanan Zeytinsuyu Tepesi Villaları'nda, üçüncü etabın inşaatı ve satışları devam ediyor. Dördüncü etapta yer alacak 178 metrekarelik 16 adet dublex villanın yapımına ve araba kampanyalı satışlarına ise Nisan'da başlanıyor. Kumburgaz gişelerinin çıkışında yer alan Zeytinsuyu Tepesi Projesi'nde, hafif çelik yapı sistemi ile inşa edilen villaların dördüncü etap inşaatı da, ilk üç etap gibi en geç 6 ayda tamamlanacak ve Eylül 2006'da sahiplerine teslim edilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ipragaz-zeytinsuyu-tepesi-villalarini-uydudan-faturalandiriyor_44005.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!