Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Isparta Modernleşiyor, Bütün Binalar Baştan Aşağı Boyanacak

Şehirdeki bütün binalar kentin temiz ve modern bir görünüme kavuşması için yeniden boyanacak, Isparta Belediyesi ve Polisan işbirliğiyle vatandaşlar özel indirimli boya alabilecek.

Zamanehirdeki bütün binalar kentin temiz ve modern bir görünüme kavuşması için yeniden boyanacak, Isparta Belediyesi ve Polisan işbirliğiyle vatandaşlar özel indirimli boya alabilecek.

Polisan'ın İstanbul'da Beykoz, Kağıthane, Şile, Sarıyer, Eyüp ve Eminönü ile başlayan "Kentin Rengi" projesi Anadolu'ya açılıyor. Polisan'ın Anadolu'daki ilk durağı Isparta oldu.

Kent merkezindeki cadde ile sokakların, sağlıklı ve modern görünümlü bir hale gelmesi düşüncesiyle 'Benim Şehrim Güzel Olacak' isimli projeyi başlattıklarını anlatan Isparta Belediye Başkanı Hasan Balaman, proje sonunda kentin modern bir havaya kavuşacağını söyledi. Isparta'da Özkanlar Kavşağı'nın hizmete girmesiyle trafik sorununa neşter vurulacağının altını çizen Belediye Başkanı Balaman, Isparta'yı bir ticaret merkezi haline getirmeye planladıklarını belirtti. Kentleri baştan boyama uygulamasının Avrupa Birliği başkentlerinde de yapıldığına dikkat çeken Polisan Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis, sonucun son derece çarpıcı kazançlar sağladığını belirtiyor. Bitlis, bir zamanlar karanlık ve kasvetli görünümüyle tanınan Avrupa Birliği Başkenti Brüksel'in benzer bir uygulamayla baştan meydana getirildiğini kaydetti. Tarihi binalara da sahip çıkan Necmettin Bitlis, Türkiye'nin diğer şehirlerde yeni kampanyalar yapılacağını duyurdu. Başkan Balaman ve Necmettin Bitlis'in de katılacağı bir program çerçevesinde 14 Temmuz Perşembe günü saat 13.30'da Özkanlar Kavşağı'nda yapılacak sunumlarla başlayacak olan 'Benim Şehrim Güzel Olacak' isimli proje kapsamında; şehirdeki tüm evler boyanma imkanına kavuşuyor. Özel sektör belediye işbirliğinin en güzel örneklerinden birini oluşturacak olan bu proje dahilinde Özkanlar Kavşağı'nda bulunan sokaklar, yeni bir kent estetiği çizgisinde ve sanatsal bir bakış açısı içinde ücretsiz olarak boyanacak.

Bu projeyle sadece Özkanlar Kavşağı değil şehirdeki tüm evlerin boyanması hedefleniyor. Bu projeden faydalanmak isteyen vatandaşlar, belediyedeki Ak Masa'ya müracaat ederek bir form dolduracak. Sıraya alınan müracaatlar, şehrimizde bulunan Polisan bayilerine yapılacak işbirliği sonucunda değerlendirilecek. Evlerini daha uzun vadede ve daha ekonomik olarak boyatmak isteyen vatandaşlar, Polisan bayilerinden istedikleri renkteki boyayı belirlenen şartlarda alarak kullanabilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/isparta-modernlesiyor-butun-binalar-bastan-asagi-boyanacak_30274.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!