Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İstanbul 2010’a İletişimci Aranıyor

2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul Yürütme Kurulu Başkanı Nuri Çolakoğlu, projenin tanıtım ve halkla ilişkiler çalışmalarını üstlenecek iletişimci arayışının sürdüğünü söyledi.

Vatan Gazetesi
İstanbul 2010’a İletişimci Aranıyor

010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul Yürütme Kurulu Başkanı Nuri Çolakoğlu, projenin tanıtım ve halkla ilişkiler çalışmalarını üstlenecek iletişimci arayışının sürdüğünü söyledi. Ön seçim için 24 Nisan olan başvuru tarihinin 7 Mayıs’a kadar uzatıldığını kaydeden Çolakoğlu, stratejik yaklaşım ve dosya hazırlanması için bilgi toplantısının 15 Mayıs’ta yapılacağını, stratejik sunum dosyalarının 15 Haziran’a kadar kabul edileceğini ve final sunumların 9-10 Temmuz’da yapılacağını vurguladı.

Çolakoğlu, şunları kaydetti: “İletişim Komitesi’nce belirlenen takvim uyarınca 24 Nisan’a kadar iletişim danışmanlık hizmetleri için nitelik ve nicelik olarak sevindirici düzeyde başvuru yapılmıştır. Projeye gösterilen ilgi, “İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti“ çalışmalarının iletişim ayağında başarılı bir süreç yaşayacağımızın göstergesi. Bununla birlikte, reklam ajansları ile PR kuruluşlarına yapılan çağrının yeterli yaygınlıkta duyulmadığı da ortada. Bu projenin yurt içinde ve yurt dışında esaslı biçimde tanıtılmasında etkin görev almak isteyen bütün iletişim kuruluşlarının yarışmaya katılması temel isteğimiz. Bunu sağlamak için, başvuru ve süreçle ilgili tarihlerde yeni düzenleme yaptık.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/istanbul-2010a-iletisimci-araniyor_53722.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!