Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İYEM' de Yeni Eğitim Dönemi Başlıyor

Yalıtım sektörünün tek eğitim merkezi İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi - İYEM, yeni eğitim dönemine başlıyor. Yalıtım sektörüne hizmet veren ki

yapitr/Murat UYMUŞLAR
İYEM' de Yeni Eğitim Dönemi Başlıyor

alıtım sektörünün tek eğitim merkezi İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi - İYEM, yeni eğitim dönemine başlıyor.

Yalıtım sektörüne hizmet veren kişi, kuruluş, akademisyen ve uzmanlar arasında doğru bilgi paylaşımını, teorik ve pratik eğitimler ile sektörel gelişime katkıda bulunmayı hedefleyen İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi - İYEM, her geçen gün artan katılımcı sayısı ve geliştirilen eğitim seminerleri ile yeni eğitim dönemine başlıyor.

Kasım 1998'den bu yana faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren İYEM'de, sektörün uzmanları ve akademisyenler tarafından verilen ücretsiz eğitim seminerleri herkesin katılımına açık olarak bu yıl da devam etmektedir.

İYEM Eylül-Aralık 2004 Eğitim Programında yer alan 18 ayrı eğitim semineri; akustik ve tesisat yalıtımı da dahil olmak üzere ısı, ses, yangın ve su yalıtımı konularını kapsamaktadır. 30 farklı öğretim görevlisi ve uzman tarafından verilen teorik ve pratik seminerlerde, bugüne kadar 7.109 kişi, 17.796 adam.gün ücretsiz eğitim almıştır.

2004 yılı Eylül-Aralık dönemine ait eğitim seminerleri ve İYEM hakkında daha geniş bilgiye www.iyem.com.tr adresinden ve 0 800 211 43 86 numaralı telefondan ulaşılabileceği gibi, başvurular web sitesi aracılığıyla veya 0 262 754 81 71 - 72 numaralı telefondan yapılabilir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/iyem-de-yeni-egitim-donemi-basliyor_17095.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!