Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İzmir Ticaret Odası 117. Yılını Kutladı.

İzmir Ticaret Odası kuruluşunun 117. yılını kutladı. İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Necip Kalkan, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri kuru

Ticaret Gazetesib>İzmir Ticaret Odası kuruluşunun 117. yılını kutladı.

İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Necip Kalkan, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri kuruluş yıldönümünde bir araya gelerek, Cumhuriyet Meydanı’na çelenk bıraktı.

İzmir Ticaret Odası olarak 117. yılı idrak etmenin kıvancını yaşadıklarını dile getiren Necip Kalkan, “Daima kalkınmayı sürdürmeyi, ticaretin gelişmesini sağlamayı, bilgi toplumunun oluşması için öncü olmayı ve bölgesel sorunlara çözüm bulmayı İzmir Ticaret Odası kendine misyon edinerek bugünlere geldi. Bir ülkeye saygınlık kazandıran en önemli şeylerden biri o ülkenin tarihine kök salmış kurumlardır” diye konuştu.

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, 19. yüzyıldan 21. yüzyıla bir yüzyıllar köprüsü olmuş İTO’nun, bugün 10 trilyon lira bütçesi, 200 personeli, yıllık 50’yi aşkın dış ziyareti ve ISO 9001 Belgesiyle klasik bir meslek kuruluşu olmanın ötesine gittiğini söyledi.

Seçimin “alışılmışın dışında” bir sonuç getirdiğini ve bundan sonra yapıcı öneriler getirerek, yönetici kadrolarını destekleyeceklerini dile getiren İTO Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, “Bundan sonra İTO olarak en önemli görevimiz yapıcı önerilerle yönetimi desteklemek. Ülke sorunlarına çözüm önerilerinin sunulduğu raporları sunmaya başlayacağız” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/izmir-ticaret-odasi-117-yilini-kutladi-_2297.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!