Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İzmir Ticaret Odası'nın "Kente Katkı Ödülü" Filiz Eczacıbaşı Sarper'e

İzmir Ticaret Odası'nın geleneksel hale gelen İzmir Şehrine Katkı Ödülü'nün sekizincisi, İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı Başkanı Filiz Eczacıbaşı S

Dünyazmir Ticaret Odası'nın geleneksel hale gelen İzmir Şehrine Katkı Ödülü'nün sekizincisi, İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı Başkanı Filiz Eczacıbaşı Sarper'e verildi.
İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı'nın 1986 yılından bu yana kentin sosyal hayatına hareketlilik kazandıran organizasyonlara başarıyla imza attığını söyleyen İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tayfun Yelkenbiçer, "Odamızın ticaretin geliştirilmesi dışında en önemli hedeflerinden birisi İzmir ve çevresini tanıtmak. Çünkü turizm ve ticaretin etkin bir tanıtım çalışması ile hareketlendirebileceğimizin bilincindeyiz. Ancak tanıtım için en etkili yolun kentin sosyal ve kültürel hayatına canlılık sağlayacak organizasyonların gerçekleştirilmesi olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle bu yıl İzmir şehrine katkı ödülünü 15 yıldır başarıyla gerçekleştirilen Uluslararası İzmir Festivali ile kentimizin Türkiye ve dünya çapında tanıtımında önemli bir rol oynayan İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı Başkanı Filiz Eczacıbaşı Sarper'e verilmesine karar verdik" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/izmir-ticaret-odasinin-kente-katki-odulu-filiz-eczacibasi-sarpere_2159.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!