Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İzmirli Kent Logosunu Seçiyor

Ticaret Odası (İZTO) tarafından 'Marka Kent Güzel İzmir' çalışması kapsamında hazırlatılan İzmir kent logosu ve sloganı oylamaya sunuldu.

Radikal GazetesiTicaret Odası (İZTO) tarafından 'Marka Kent Güzel İzmir' çalışması kapsamında hazırlatılan İzmir kent logosu ve sloganı oylamaya sunuldu. İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş yaptığı açıklamada, kenti dünya çapında bir pazar haline getirme, uluslararası kimlik oluşturma çalışmalarına başladıklarını söyledi. Bu amaçla Leo Burnett Reklam Ajansı ve Leo PR Halkla İlişkiler Ajansı'nın bir çalışma yürüttüğünü kaydetti.

Ortak bir akıl oluşturarak logo ve slogan belirlemek istediklerini ifade eden Demirtaş, açıklamasında şunları söyledi: "İzmir'in bütün olarak algılanmasını sağlayacak, uluslararası alanda rekabete taşıyacak bir (Marka Kent: Güzel İzmir) çalışması başlattık. Ajans, İzmir'in önde gelen iş adamları, gazetecileri, yöneticileri ve sokaktaki vatandaşla gruplar oluşturarak kentin kimliğini, İzmirlilerin kentlerini nasıl gördüğünü inceledi. Sonuçta ortaya logo ve slogan önerileri çıktı. Logoların seçilmesi bir sonuç değil bir başlangıç olacak. İzmir yeni logosu ve sloganı ile marka kent yolunda hız kazanacak ve dünyanın yıldız kentleri arasında yerini alacaktır."


"Oylamaya katılın"
İzmirliler'in Oda'ya gelerek, internet sitesini kullanarak, mesaj göndererek, çağrı merkezini arayarak başlattıkları oylamaya katılmalarını isteyen Demirtaş, "En geniş kitlenin görüşünü alabilmek için her türlü iletişim kanalını kullanacağız" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/izmirli-kent-logosunu-seciyor_61377.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!