Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İZODER Yalıtımın Önemine Dikkat Çekiyor

Türkiye’de Yalıtım Bilinci’nin artması konusunda çalışmalar yürüten Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği İZODER, 2-6 Mayıs 2007 tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası YAPI 2007 İstanbul Fuarı’na katıldı.

yapi.com.tr
İZODER Yalıtımın Önemine Dikkat Çekiyor

ürkiye’de Yalıtım Bilinci’nin artması konusunda çalışmalar yürüten Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği İZODER, 2-6 Mayıs 2007 tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası YAPI 2007 İstanbul Fuarı’na katıldı.

Bu yıl standında “Küresel Isınma” sorununu işleyen İZODER; enerjiyi daha az tüketmenin en önemli yollarından biri olan ısı yalıtımı ile küresel ısınma ve çevre felaketlerine karşı önlem alınabileceğini vurguladı.

Fuarda İZODER standını ziyaret eden Kocaeli Üniversitesi Yalıtım Teknolojileri Bölümü ve İTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerine de bilgilendirmelerde bulunuldu. Öğrenciler, yalıtımın yanı sıra İZODER’in yürüttüğü AB destekli bir proje olan Eutrex-Net hakkında bilgi edindiler. Çalışma tecrübesi kazanmak ya da geliştirmek isteyen gençlere, öğrencilere, çıraklara, şirketlere, ailelere, yurtiçinde veya yurtdışında staj yapmak, meslek eğitimini tamamlamak, iş tecrübesi kazanmak ve mesleki kariyerini geliştirmek isteyenlere yönelik olan proje; bu kişilere çalışmayı düşündükleri yabancı ülkeler hakkında ortak internet sitesi www.eutrex.eu geniş bilgiler sunarak çalışma olanak ve şansları hakkında yol gösteriyor.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/izoder-yalitimin-onemine-dikkat-cekiyor_53886.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!