Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kale Grubu 47. Yılını Kutluyor...

Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim, Kaleterasit, RocaKale, Kaledekor, Kalekalıp gibi, kendi alanında öncü pek çok markayı barındıran Kale Grubu, 47

yapitr/Murat UYMUŞLAR
Kale Grubu 47. Yılını Kutluyor...

anakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim, Kaleterasit, RocaKale, Kaledekor, Kalekalıp gibi, kendi alanında öncü pek çok markayı barındıran Kale Grubu, 47. Kuruluş Yıldönümü'nü gelenekselleşen "Seramik Bayramı" ile kutluyor.

47. Yıl Seramik Bayramı, 26-27 Temmuz 2004 tarihlerinde, Kaleseramik Fabrikaları'nın kurulu bulunduğu Çanakkale'nin Çan ilçesinde gerçekleştirilecek. Kutlamalara, onur konukları olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel katılıyor.

Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Abdüllatif Şener, Adalet Bakanı Cemil Çiçek, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun'un da yer alacağı Seramik Bayramı'na, bakanlar, milletvekilleri, çeşitli illerin valileri, mülki ve askeri erkan ile yurt dışından ve yurt içinden çok sayıda davetli katılacak.

26 Temmuz günü geleneksel sünnet törenleri, spor karşılaşmaları ve konserlerle başlayacak Seramik Bayramı, 27 Temmuz günü yeni yatırımların temel atma törenleri ve daha önce gerçekleştirilen yatırımların, bir okulun ve bir merkezin açılışı ile devam edecek.

Törenlerde geçen yıl temelleri atılan Kalevit-Roca Saniter Seramik Sanayi A.Ş. kapasite artırım yatırımı ve Klinker Antiasit Seramik Fabrikası hizmete açılacak, Frit Tesisleri Tevzii Yatırımı ile Kalefleks Sinterfleks Seramik Fabrikası'nın temelleri atılacak. 10 Eylül 2003 tarihinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından temeli atılan Çan Sevim Bodur Sağlık Meslek Lisesi de yine Başbakan tarafından hizmete açılacak. Temeli atılacak diğer bir yatırım da Zeynep Bodur Zihinsel Engelli Çocuklar Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-grubu-47-yilini-kutluyor-_14846.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!