Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kale Grubu 50. Yıl Coşkusunu İstanbul’a Taşıdı

Kale Grubu geride bıraktığı yarım asırlık başarısını, Kurucusu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur ile Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay’ın ev sahipliğinde bayileri, iş ortakları ve sektör temsilcilerinin yanı sıra siyaset, iş ve medya dünyasının önde gelen isimleri ile İstanbul’da kutladı.

yapi.com.trKale Grubu geride bıraktığı yarım asırlık başarısını, Kurucusu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur ile Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay’ın ev sahipliğinde bayileri, iş ortakları ve sektör temsilcilerinin yanı sıra siyaset, iş ve medya dünyasının önde gelen isimleri ile İstanbul’da kutladı.

Geceye, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Sanayi ve Ticaret eski Bakanı Ali Coşkun, İstanbul Valisi Muammer Güler, Çanakkale Valisi Orhan Kırlı’nın yanısıra milletvekilleri, belediye başkanları, çeşitli ilçelerden kaymakam ve belediye başkanları, üniversite rektörleri, bazı komutanlar, oda başkanlarının aralarında bulunduğu iki bine yakın davetli katıldı.Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda gerçekleştirilen gecede, Kale Grubu’nun 50 yıllık başarı öyküsü ve sanayiye olan katkıları konuklarla paylaşıldı. İbrahim Bodur ve Zeynep Bodur Okyay’ın konuşmalarının ardından, hazırlanan belgeselden kısa bir bölüm gösterildi. Davete katılanlar, Sertab Erener ve Fahir Atakoğlu’nun verdiği konserle keyifli saatler geçirdiler.

İbrahim Bodur, gecede yaptığı konuşmada Kale Grubu’nun bugünlere gelmesindeki temel ilkeleri anlatarak, ‘’Ben Türkiye’nin ancak sanayileşerek kalkınacağına ve sanayileşmenin Anadolu’dan başlamasına inandım. Bu yolda yılmadan çalıştım. Bundan sonraki kuşakların Kale Grubu’nun ilkelerini devam ettireceğine inancım tamdır’’ dedi.

Davette yaptığı konuşmada, Kale Grubu ismi bugün güven ve saygı ile anılan bir noktadadır diyen Zeynep Bodur Okyay ‘’Hepimizin ortak çabası, gelişen dünyada Türkiye’nin de yerini alması. Bu amaçla geçtiğimiz 50 yıl içinde Kale Grubu olarak, ülkemiz için önemli olduğuna inandığımız pek çok alanda faaliyet gösterdik. Türkiye’yi daha iyi bir geleceğe taşımak konusunda, üzerimize düşen her şeyi yaptık. En iyi ürünü, en iyi hizmeti ve kaliteyi hedeflerken, yeniliklerle sürekli gelişerek, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda sektör liderliğini hedefledik. Başarı çıtasını her geçen gün yükseğe taşıdık. Ürünlerimizle, servisimizle toplumun güvenini kazandık’’dedi.

Bülent Eczacıbaşı da
gecenin konuklarındandı.

Bodur, bugün 60’ın üzerinde ülkeye ihracat yapmanın, yılda 1.2 milyar dolarlık satış gerçekleştirmenin, böylelikle Türkiye’ye değer katarak refahına katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirterek şöyle dedi:”Kurucumuz ve değerli büyüğümüzden devraldığımız dürüstlük, güven, paylaşma gibi çalışma ilkeleri her zaman iş yapma kültürümüzün en önemli parçalarından biri olmuştur. Kurucumuzun bize bıraktığı çalışma ilkelerine, iş kültürüne sahip çıkarak dünya çapında başarılara imza atmaya azimliyiz. Daha yapacağımız çok iş var. İleriye dönük planlarımızda ve hedeflerimizde geçmişimiz, geleceğimizin güvencesi olacak. Önemli olan sadece büyümek ve kazanmak değil; sürekli gelişim ile sürdürülebilir rekabet gücünü sağlayacak ve geleceği güvence altına alan stratejileri geliştirmektir. Önümüzdeki 50 yıllara da bu anlayışla yol alacağız.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-grubu-50-yil-coskusunu-istanbula-tasidi_59512.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!