Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kale Grubu, Seramiktek Fuarı'nda

Kale Grubu Şirketleri'nden Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalemaden, Kaleporselen ve Kalefrit, 30 Haziran - 03 Temmuz 2003 tarihleri arasında 4. U

Kale Grubu Sirketleri
Kale Grubu, Seramiktek Fuarı'nda

br/> Kale Grubu Şirketleri'nden Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalemaden, Kaleporselen ve Kalefrit, 30 Haziran - 03 Temmuz 2003 tarihleri arasında 4. Uluslararası Seramik, Cam ve Teknolojileri Fuarı'na katıldı.

İstanbul, Lütfü Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen fuarda Kale Grubu, iki ayrı büyük bir standla yerini aldı. Çanakkale Seramik ve Kalebodur son yeniliklerini ayrı bir standda tanıtırken, Kalemaden, Kaleporselen ve Kalefrit'te yurt içinden ve yurt dışından gelen müşterilerine ürünlerini sergileme imkanı buldu.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Seramiktek 2003, seramik ve cam sektörünün daha geniş katılımına ve ziyaretçi potansiyeline sahip olarak dünya seramik topluluğuna ev sahipliği yaptı. Seramik sektörünün Türkiye'deki en önemli fuarlarından biri olan "Seramik, Cam ve Teknolojileri Fuarı"na yurt içinden ve yurtdışından büyük bir ilgi gördü.

Önceki yıllarda seramik kaplama malzemeleri, sağlık gereçleri ve sofra seramiklerine yönelik hammadde ve makinelerine yardımcı malzeme ve teçhizatların sergilendiği fuarda bu yıl tuğla kiremit sektörü ile cam endüstrisini alan daha geniş bir katılımcı grubuna hizmet etti.

Çanakkale Seramik & Kalebodur 8. Avrupa Seramik Kongresi'ne anasponsor oldu

Avrupa Seramik Derneği (EceRS)'nin iki yılda bir düzenlediği Avrupa Seramik Kongresi'nin sekizincisi Seramiktek Fuarı ile eş zamanlı olarak İstanbul'da gerçekleşti.

Çanakkale Seramik & Kalebodur'un anasponsor olarak destek verdiği 8.Avrupa Seramik Kongresi, EceRs'in üyesi olan Türk Seramik Derneği tarafından organize edildi.

29 Haziran - 3 Temmuz 2003 tarihleri arasında Lütfü Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Salonları'nda yapılan kongrede binden fazla katılımcı vardı. Seramik sektörüyle ilgili pek çok konuda bilgi ve fikir paylaşımı ortamı yaratan kongrenin dünyanın en büyük beşinci seramik üretici olan Türkiye'de gerçekleşmesi, seramik sektörü için ayrı bir önem taşıyor.

8.Avrupa Seramik Kongresi, daha önce düzenlenen kongrelerden farklı olarak bu yıl bilim dışında, endüstriyel ve sanatsal seramik konularını da içeriyor. Kongre, 29 Haziran Pazar günü, sanat alanında yapılan etkinliklerden biri olan Sadi Diren Retrospektif Sergi açılışı ile başladı. Kongre süresince çeşitli salonlarda bilimsel, endüstriyel ve sanat oturumları yapıldı. Sunulan bildiriler ise daha sonra basılacak bir kitapta toplanacak.

Ayrıntılı bilgi için 212 270 70 00 / 334 numaralı telefondan Pelin Özgen'i arayabilirsiniz.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-grubu-seramiktek-fuarinda_4918.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!