Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kale Grubu Ürünleri Artık Muğla'da

Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim, Kaleterasit, RocaKale, Kalecolor, Kaledekor, Kalekalıp gibi, kendi alanında öncü pek çok markayı barındıran Kale Grubu bayilerinden İkilim Yapı, Muğla-Ortaca’da üçüncü showroomunu hizmete açtı.

yapi.com.tr
Kale Grubu Ürünleri Artık Muğla'da

b>Kale Grubu Şirketleri Başkanı Zeynep Bodur Okyay’ın katılımıyla gerçekleşen açılışa, Ortaca Kaymakamı Mustafa Gürdal, Dalaman Kaymakamı Ahmet Deniz, Ortaca Belediye başkanı Salih Özdemir ve çok sayıda davetli katıldı.

Zeynep Bodur Okyay mağazanın açılışında, günümüzde lokal gerçeklerle küresel düşünmenin önemli hale geldiğini belirterek, İstanbul Bayisi olan İkilim Yapı’nın bölgedeki turizm yatırımlarının hareketlenmesi üzerine, buraya yatırım kararı aldığını belirterek, Kale Grubu olarak İkilim Yapı ile bu bölgede daha güçlü hizmet vermekten mutlu olduklarını söyledi. Okyay, şu değerlendirmelerde bulundu: ” Birçoğunuzun bildiği üzere Kale Grubu, üretim kapasitesi bakımından seramik sektöründe lider konumdadır. İnovatif ürünler üreterek ve sektöre ürün ve hizmet bazında yenilikler kazandırarak liderliğimizi sürdürmekteyiz. Grup olarak iş yapma kültürümüz; tasarım ve teknolojik anlamda sadece Türkiye’de değil uluslararası arenada ilkleri ve yenilikleri gerçekleştirmek ve sektördeki eğilimleri belirleyen firma olarak geleceğe yatırım yapmaktır. Grubumuz, ülke sathına yayılmış, müşteri memnuniyetini temel alan bayilerimizle hizmet vermekteyiz. İkilim Yapı, yapı sektöründeki 30 yıllık deneyimini, Kale kalitesiyle birleştirerek Güney Ege’ye hizmet vermeye geldi. İkinci kuşak olan Doğan Aydos’la başarılarını burada da sürdüreceklerine inancım sonsuz. Hayırlı olmasını diliyorum.’’

Kale Grubu’nun İstanbul Bayisi olan İklim Yapı Ürünleri Ltd. Şti’nin , Mecidiyeköy ve Güneşli’den sonra açılan Muğla-Ortaca Showroomu, 1milyon YTL’ye maloldu. Dalaman- Fethiye yolu üzerinde 1200 m2’lik bir alanda kurulu showroomun 2500 m2Lik açık depo alanı bulunuyor. Kale Grubu’nun Çanakkale Seramik, Kalebodur, RocaKale, Kalekim, Kaleterasit ve Kaledecor markalarına ait ürünlerin yer aldığı üç katlı showroomda, 23 mekan ve 104 yaprak pano bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-grubu-urunleri-artik-muglada_58129.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!