Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Karayollarından 20 Trilyonluk ihale

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü, Trabzon-Gümüşhane, Erzurum-Trabzon ile Çorum'daki yol inşaatlarını yaptırmak üzere ihale a

Dünya Gazetesiayındırlık ve İskan Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü, Trabzon-Gümüşhane, Erzurum-Trabzon ile Çorum'daki yol inşaatlarını yaptırmak üzere ihale açtı.
Buna göre Trabzon ve Gümüşhane ile Trabzon-Erzurum yolunun muhtelif kesimlerindeki inşaat işleri, 15 trilyon 759 milyar 999 milyon lira keşif bedeli üzerinden ihale edilecek.

İhale için firmalardan 472 milyar 800 milyon lira geçici teminat bedeli alınacak. İhale, 11 Ekim 2001 tarihinde saat 14.30'da, Genel Müdürlük'de kapalı teklif usulü ile yapılacak.

Aynı ihale kapsamında Çorum ili dahilindeki Çorum-Sungurlu ayrımı Alaca ve Yozgat-Sorgun, Çorum Sungurlu ayrımı Alaca arasında muhtelif kesimlerdeki yol inşaatlarını, 3 trilyon 449 milyar 549 milyon lira keşif bedeli üzerinden yaptıracak.

İhale, 18 Ekim 2001 tarihinde saat 14.30'da Genel Müdürlük toplantı salonunda kapalı teklif usulü ile gerçekleştirilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/karayollarindan-20-trilyonluk-ihale_206.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!