Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kartal Spor Kompleksi İnşaatı Tamamlanıyor

Halen inşaatı devam eden Kartal Spor Kompleksi tamamlandığında İstanbullular, tam olimpik yüzme havuzu, çok maksatlı salonları ile dev bir tesise d

İBB
Kartal Spor Kompleksi İnşaatı Tamamlanıyor

b>Halen inşaatı devam eden Kartal Spor Kompleksi tamamlandığında İstanbullular, tam olimpik yüzme havuzu, çok maksatlı salonları ile dev bir tesise daha kavuşmuş olacak.

Kartal Spor Kompleksi'nde kapalı spor salonu kapalı olimpik yüzme havuzu, kapalı spor eğitim merkezi, spor ihtisas kütüphanesi, çok amaçlı özel toplantı salonları, aerobik salonları ve müştemilatı, boks, güreş, halter, duvar tenisi ve fonksiyon tertibat sistemleri, özel havalandırma sistemleri bulunuyor.

Kartal ilçesi Soğanlık Caddesi eski hal arazisi üzerinde Kartal Futbol Stadyumu arkasında yer alan tesisin toplam alanı 13 bin metrekare, bina oturma alanı 800 metrekare, 4 kat otopark olarak 800 araç kapasiteli, olimpik yüzme havuzu için seyirci kapasitesi 1500 kişi, basketbol seyir kapasitesi 800 kişi olarak planlandı.

Tasarımda ana kriter olarak tüm yapıların bir spor meydanına açılması (Aynı zamanda farklı fonksiyonlara bağımsız ulaşımın sağlanması) ve topografyaya uyumuna özen gösteriliyor. Radye temel ve betonarme yapım tekniği ile inşa edilen yapının salon mekanları uzay konstrüksiyonu ile yapılıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kartal-spor-kompleksi-insaati-tamamlaniyor_8662.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!