Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Koleksiyon Turizm Platformu Fuarında...

Koleksiyon, yenilenen ev ve ofis ürünleriyle çağdaş yaşam ortamları için farklı öneriler sunuyor. Şimdi yeni gelişmeleri teknolojiyle birleştirerek

Koleksiyon Mobilya
Koleksiyon Turizm Platformu Fuarında...

b>Koleksiyon, yenilenen ev ve ofis ürünleriyle çağdaş yaşam ortamları için farklı öneriler sunuyor. Şimdi yeni gelişmeleri teknolojiyle birleştirerek Türkiye'de bir fuara daha katılıdı.

Lütfi Kırdar Rumeli salonunda düzenlenen "Travel Extra" fuarı, Turizm Platformu ve Sağlık Turizmi konusunda hedef pazarları buluşturmayı hedefliyor.
6 Kasım günü başlayan olan fuarın ilk iki günü ihtisas fuarı niteliğinde olup,
8 Kasım Cumartesi günü halka açık olarak devam etti.

Koleksiyon'un özellikle projeli çalışmalarda, banka ve iş merkezleri , kültür merkezleri, turizm, eğitim ve sağlık tesislerinde özgün ve başarılı uygulamalarını yıllardır sürdürmektedir. Oturma, bekleme, cafe ve yatak odası ünitlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi, otellerin genel mekanları, lobileri, cafeleri ve otel odalarında farklı yaşam ortamları yaratmaya olanak tanımaktadır. Koleksiyon kaliteli. özgün tasarımları, zamanında teslim ve uygulama çalışmalarıyla da kullanıcının ihtiyaçlarına kolaylıkla cevap verebilmektedir.

Bu başarılı çalışmalarını özellikle turizm tesisleri ve otellere başarıyla uygulayan Koleksiyon, yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye imza atmıştır. Yurt dışında Japonya'da Hotel Gotemba, Fransa'da Hotel Meudon ve Rusya'da Hotel Lazurnaya gibi otellerin yanısıra yurt içinde de Çınarotel, Bentley, Antalya Rixos ve Mia Belpark, Göcek Swiss İnn, Adana ve Ankara Hiltonsa otelerini tamamlamıştır.

Koleksiyon Travel Extra fuarında, çözüm ortakları ile geliştirilerek uygulaması yapılmış projeler ve ürünlerini hedef kitleyle buluşturdu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/koleksiyon-turizm-platformu-fuarinda-_7275.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!