Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Koza Elektrik Yurtdışında da Söz Sahibi Olmak İstiyor

Koza Elektrik Yurtdışında da Söz Sahibi Olmak İstiyor

Referans Gazetesilektrik sektöründe faaliyet gösteren Koza Elektrik Mühendislik A.Ş., 2005'te ciro bazındaki gelişmesini bu yıl da korumayı hedeflerken, yurtiçi ve yurtdışındaki etkisini de artırmayı planlıyor.

Koza Elektrik Mühendislik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ömür, 2005 cirolarının bir 2004'e oranla yüzde 40 genişlediğini ve 2006'da da bu gelişmeyi korumayı hedeflediklerini söyledi. Mevcut istihdamı da korumayı amaçladıklarının söyleyen Ömür, sektörün hareketli günler yaşadığına dikkat çekti. Ömür, her yatırım ve tadilatta elektrik sektörüne ihtiyaç olduğunu ve Ege Bölgesi'ndeki yeni yatırımların sektöre yansıdığını kaydetti.

Elektrik mühendisliği konularında çağdaş hizmet sunan ve çözümler üreten bir firma olduklarını ve proje, danışmanlık, imalat, taahhüt konularında çalıştıklarını anlatan Ömür, ağırlıklı olarak orta gerilim üzerine çalıştıklarını kaydetti.

Ömür, "Her yerde enerjiye ihtiyaç var. Biz bina içi ve konut tesisatlarının dışındaki alanlarla ilgileniyoruz. Ağırlıklı Ege'de hizmet veriyoruz. Kadromuzda 4 elektrik mühendisi, 45 teknik eleman bulunuyor. Önümüzdeki yıllarda yurtdışında da sektörde söz sahibi olmayı amaçlıyoruz" dedi.

Şirket olarak İzmir 5'inci Sanayi Sitesi yakınında bulunmanın kendileri için bir avantaj olduğuna değinen Ömür, "Sanayi sitesi ağırlıklı otomotiv sektörünün bulunduğu bir yer. Bizde şantiyelerde çalıştığımız için araba sayımız yüksek dolayısıyla araçların bakımını böyle yakın bir yerde çözmemiz bizim için bir avantaj. Yine özel imalatlara ihtiyaç duyduğumuz zaman buradan tedarik edebiliyoruz. Bölge olarak en önemli sorun ulaşım. Buranın nadir ve zor bir ulaşımı var. Metro hattı garaja kadar uzatılması gerekiyor" diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/koza-elektrik-yurtdisinda-da-soz-sahibi-olmak-istiyor_42042.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!