Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kurtoğlu Plastik, Bahçe Mobilyası Üretimine Başladı

ISO 9000-2000 kalite sistem belgesi ile plastik taşıma ve istifleme kasaları üretimi yapan Kurtoğlu Plastik A.Ş., Homplast markası ile plastik bahç

PVC Market
Kurtoğlu Plastik, Bahçe Mobilyası Üretimine Başladı

b>ISO 9000-2000 kalite sistem belgesi ile plastik taşıma ve istifleme kasaları üretimi yapan Kurtoğlu Plastik A.Ş., Homplast markası ile plastik bahçe mobilyası üretimine başladı.

ISO 9000-2000 kalite sistem belgesi ile plastik taşıma ve istifleme kasaları üretimi yapan Kurtoğlu Plastik A.Ş., Homplast markası ile plastik bahçe mobilyası üretimine başladı. Gıda sektörü ağırlıklı olmak üzere tekstil sektörüne ve endüstriyel taşımaya dayanıklı kasalar üreten Kurtoğlu Plastik, aylık 700 ton hammadde kullanıyor. Fabrikada günde yaklaşık 1.5 kilo ürün ağırlığında 16 bin adet plastik kasa üretiminin yüzde 80’i satışa sunulurken, yüzde 20’si ise bir aylık stoklanıyor. Kurtoğlu Plastik Endüstri ve Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı İsmail Kurtoğlu, gıda sektöründe özellikle unlu mamuller, dondurulmuş gıda, konserve, et ürünleri, kuru üzüm-kayısı gibi ürünlerin taşımasında kullanılan plastik kasa üretiminde bulunduklarını, iç pazarın yüzde 50’sine sahip olduklarını kaydetti. Kurtoğlu, hedeflerinin 700 ton olan aylık hammadde tüketimini 1.000 tona çıkarmak olduğunu da vurguladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kurtoglu-plastik-bahce-mobilyasi-uretimine-basladi_5474.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!