Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Lütfi Kırdar'da Yeni Düzenlemeler

Uluslararası Kongre Sarayı Tesisleri İşletmeciliği Ticaret A.Ş'den (UKTAŞ) yapılan yazılı açıklamada, yıl içerisinde çeşitli kongre, toplantı, konferans, fuar, sergi, film galası ve konser etkinliklerine ev sahipliği yapan İstanbul Lütfi Kırdar'ın en büyük salonlarından biri olan ''Anadolu Auditorium''da ve Rumeli Fuar ve Sergi Merkezindeki ''Ana

yapi.com.tr / AA
Lütfi Kırdar'da Yeni Düzenlemeler

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, yeni sezonda yeniliklerle misafirlerini ağırlayacak. Uluslararası Kongre Sarayı Tesisleri İşletmeciliği Ticaret A.Ş'den (UKTAŞ) yapılan yazılı açıklamada, yıl içerisinde çeşitli kongre, toplantı, konferans, fuar, sergi, film galası ve konser etkinliklerine ev sahipliği yapan İstanbul Lütfi Kırdar'ın en büyük salonlarından biri olan ''Anadolu Auditorium''da ve Rumeli Fuar ve Sergi Merkezindeki ''Ana Salon''da konsept ve teknolojik düzenlemelerin gerçekleştirildiği belirtildi.
    
Özel etkinliklerin yanı sıra birçok sanatsal etkinliğin de sanatseverlerle buluştuğu Anadolu Auditorium Salonununda, tüm salonun halısı özel dokutulan halı ile değiştirilirken, organizasyonlar esnasında misafirlerin yerlerini daha rahat bulamalarını sağlayan ışıklı sıra numaraları ve kedigözleri ile merdiven burunlukları değiştirildi. Salonda ayrıca, konser etkinlikleri için özel önem taşıyan, salon içinde ses akustiğini sağlayan panellerin akustik kumaşları yenilenirken, sahnenin arka ve orta fon perdeleri değiştirildi. Bunun yanında, özel dekor perdeleri yapıldı ve sahne önü ahşapları değiştirildi.

Bu arada, teknolojik yenilemeler kapsamında, organizasyonlar esnasında TV kanalarının canlı yayın yapacak araçlarına yönelik olarak salon içerisine kablo taşımaksızın 10 kanal ''TRIAX'' kamera çıkışı, 10 kanal BNS video ve kamera çıkışı ile 24 kanal ses çıkışı tesisi yapıldı.
    
İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayının yatırımcısı ve işletmecisi olduğu Rumeli Fuar ve Sergi Merkezinin 4 bin metrekarelik üst katında yer alan ve toplam genişliği 2 bin 100 metrekareyi bulan Rumeli A ve B Salonunda ise dünya standartlarındaki ses geçirmezlik desibeli göz önünde bulundurularak, Amerika'da Hufcor markası tarafından özel olarak üretilen ses geçirmez paravanlar ile Rumeli'nin üst katı A1, A2, B1 ve B2 olmak üzere 4'e bölünebilir hale getirildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/lutfi-kirdarda-yeni-duzenlemeler_83056.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!