Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

CNR Marble Tech

Makine Üreticileri CNR Marble Tech’teydi

Türkiye’nin ilk ve tek mermer makinaları, teknolojileri ve ekipmanları fuarı CNR Marble Tech’teydi, 4 gün boyunca binlerce sektör profesyonelini ağırladı.

yapi.com.tr
Makine Üreticileri CNR Marble Tech’teydi

Mermer ve doğal taş üreticilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen bir platform olan CNR Marble Tech İstanbul, 23-26 Ekim tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelini ağırladı. CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık ve Doğaltaş Makina ve Teknolojileri Üreticileri Derneği (DOTEK) ile birlikte organize edilen, KOSGEB tarafından da desteklenen fuar, Türkiye'nin ilk ve tek mermer makinaları, teknolojileri ve ekipmanları fuarı olma niteliğini taşıyor.

Alım heyetleri global ticarete öncülük etti
Mermer üretim teknolojileri ve tasarımlarının birlikte değerlendirildiği fuarda son teknoloji ile üretilen mermer makinaları ve sektöre yönelik ürün grupları sergilendi. Hindistan, Çin, Afganistan, İtalya, İspanya, Brezilya, Tayvan, Güney Kore ve Yunanistan’dan profesyonel alım heyetlerinin katıldığı fuar, mermercilik sektörünün 2 milyar dolara ulaşan ihracatına da önemli katkı sağladı. Türkiye’nin dünya mermercilik sektöründeki saygınlığına artı değer katan fuar, B2B iş görüşmeleriyle yeni iş bağlantılarına da sahne oldu.

120’yi aşkın ülkeye makine ihraç ediliyor
Sektöre öncülük eden yerli ve yabancı 50’nin üzerinde seçkin firmanın son teknolojik ürünlerini tanıttığı CNR Marble Tech İstanbul, 120’yi aşkın ülkede 14 milyon dolarlık ihracat potansiyeli bulunan makine üreticilerinin global pazardaki gücünü gösterdi. Fuar alım heyetlerinin yanı sıra makina üreticilerinin hedef pazarları arasında yer alan İran, Fas, Tunus, Cezayir, Mısır, Makedonya, Filistin, İsrail, Ürdün, Irak, Mısır, Libya, Suriye, Lübnan, Almanya, Bulgaristan, Rusya, İngiltere ve Fransa’dan binlerce yabancı profesyonel alıcıyı da ağırladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/makine-ureticileri-cnr-marble-techteydi_175775.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!