Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Mantsinen Vinçleri Borusan Makina' nın Hizmet Kalitesi ile Türkiye' de...

İş makinaları ve Güç sistemlerinin lider markası Caterpillar’ın Türkiye temsilcisi Borusan Makina, Finlandiya merkezli Mantsinen Liman ve Saha Vinç

Borusan Makina
Mantsinen Vinçleri Borusan Makina' nın Hizmet Kalitesi ile Türkiye' de...

b>İş makinaları ve Güç sistemlerinin lider markası Caterpillar’ın Türkiye temsilcisi Borusan Makina, Finlandiya merkezli Mantsinen Liman ve Saha Vinçlerinin distribütörlüğünü aldı.

Limanlarda ve fabrika stok sahalarında muhtelif yüklerin elleçlenmesi için geniş ataşman seçenekleri ile donatılan yenilikçi ve çok alternatifli Mantsinen vinçleri, özel tasarımlı Caterpillar Orjinal Ekskavatör üst yapısına sahip.

On yıldır iş makinaları ve güç sistemleri alanında ülkemizde kaliteyi temsil eden Borusan Makina, ağır yükleri kaldırmakta kullanılan Mantsinen Liman ve Saha Vinçlerinin Türkiye distribütörlüğünü aldı. Dünyaca tanınmış bir marka olan Mantsinen’in Liman ve Saha Vinçleri, özel donanımlarıyla mevcut ya da bilinen ekskavatörlerden farklı işlev görebiliyor ve zengin ataşman seçenekleri ile her türlü malzemenin elleçlenmesini sağlıyor. Mantsinen Liman ve Saha Vinçleri’nin operasyon ünitesini Caterpillar ürün hattından 325C, 330C, 345B, 365B, 385B ve 5110 ekskavatörlerinin malzeme elleçleme için özel tasarımla üretilen üst yarıları oluşturuyor.

Kendilerini bir hizmet şirketi olarak konumlandırdıklarına dikkat çeken Borusan Makina Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkmen, Mantsinen’in distribütörlüğünü alarak hizmet kapsamlarını yenilikçi çözümlerle daha da genişlettiklerini ifade etti. Erkmen, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Faaliyetlerimizin temelinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını, kendi alanında dünya lideri markaların ürünleri ile karşılama hedefi yatıyor. Bu yaklaşımı, birbirinden çok farklı sektör ve coğrafyalarda on yıldır hayata geçiriyoruz. Mantsinen Liman ve Saha Vinçlerinin distribütörlüğünü alarak bu yaklaşımı yeni sektörlere taşımak üzere önemli bir adım attık. Dünya çapında kalite ve yenilikçilik ile özdeşleşen markaları, girişimcilerimizin hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”


Tasarruf, güvenlik, sağlamlık ve hız

Yapısal avantajlarının yanı sıra Mantsinen Liman ve Saha Vinçleri, hidrolik sistemleri ile hız ve verimlilik sunuyor. Ataşmanların operatör kabininden tam kumanda edilebilirlikleri sayesinde yükün sarılması ve boşaltılmasında rıhtımda ve gemi ambarında daha az personel kullanımı ile tasarruf sağlanıyor. İleri-geri-aşağı yukarı pozisyonu hidrolik olarak ayarlanabilen operatör kabinin sunduğu üstün görüş hakimiyeti ise yükün daha hızlı ve güvenli kavranmasına imkan tanıyor.

Geleneksel vinçlerde çelik halatlarla hareket ettirilen bom sistemine alternatif oluşturan ve hidrolik ekskavatörden esinlenerek geliştirilen Mantsinen bom sistemi ile makinaların elleçleme kapasitesi 34 metre mesafede 12 tona kadar çıkıyor. Tahmil - tahliye taşeronları, limanı bulunan demir çelik fabrikaları ve tersanelerin yanı sıra endüstriyel sektör tesislerinin ağır yük kaldırma ihtiyaçlarını karşılayan Mantsinen Liman ve Saha Vinçleri deniz, göl ve nehir limanları, demiryolu terminalleri ve fabrika stok sahaları gibi farklı alanlarda kullanılabiliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mantsinen-vincleri-borusan-makina-nin-hizmet-kalitesi-ile-turkiye-de-_12314.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!