Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Mavişehir'i Basan Sular Denize Aktarılacak

Büyükşehir Belediyesi'nin TOKİ ile yürüttüğü yağmur ve taşkın sularını terfi istasyonu ile denize aktarma projesini tanıtmak amacıyla Mavişehir Spor Salonu'nda bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda bölgede yaşayan vatandaşlara sistemin kuruluşu ve çalışması hakkında bilgi verildi.

Yeni Asır Gazetesi
1 Mavişehir'i Basan Sular Denize Aktarılacak

Büyükşehir Belediyesi'nin TOKİ ile yürüttüğü yağmur ve taşkın sularını terfi  istasyonu ile denize aktarma projesini tanıtmak amacıyla Mavişehir Spor Salonu'nda bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda bölgede yaşayan vatandaşlara sistemin kuruluşu ve çalışması hakkında bilgi verildi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu temsilen Genel Sekreter Ersu Hızır, Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, İZSU Genel Müdürü Ahmet Alpaslan ve İZSU Genel Müdür Yardımcısı Ali Ateş'in halkı bilgilendirdiği toplantıda, bölgede toplanan yağmur suyunun, terfi istasyonu yoluyla denize deşarj edileceği, bu amaçla 1221 metre yağmur suyu kanalı döşeneceği belirtildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mavisehiri-basan-sular-denize-aktarilacak_66014.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Seçimler yaklaşıyor. Dostlar iş başında görsün değil mi? Bu kadar sene niye yapılmadı da, insanlar sel sularıyla, kaderine terk edildi??? Bu filmler hiç değişmez. Zavallı Türk halkı. Hep sana oluyor olan. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!