Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

MBA in Real Estate'in Güz Dönemi Kayıtları Başladı

Geçtiğimiz yıl Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ve Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) işbirliği ile Türkiye'de ilk defa hayata geçirilen gayrimenkul sektörüne yönelik 'MBA in Real Estate' işletme yüksek lisans programının ikinci dönem kayıtları başladı.

yapi.com.tr
MBA in Real Estate'in Güz Dönemi Kayıtları Başladı

GYODER üyelerinin profesyonel ve sektörel ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan MBA in Real Estate eğitim programının kayıtları, 2015-2016 güz döneminde de devam ediyor. MBA in Real Estate programına katılım sağlayanlar, mezun olduklarında Bahçeşehir Üniversitesi’nden MBA derecesi almanın yanısıra gayrimenkul konusunda uzmanlaşma imkanına da sahip oluyor.

30 Ağustos 2015’e kadar kayıt yaptırabilecek GYODER Kurumsal MBA in Real Estate programında öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü MBA (İşletme - Türkçe / Tezsiz) programı müfredatı uyarınca üç dönemde toplamda 10 ders ve bir proje dersini başarı ile tamamlayacaklar. Bir dönemde ders başına 42 ders saati ve final sınavı uygulaması ile dersler hafta içi Salı ve Perşembe günleri 19.00 – 22.00 saatleri arasında ve Cumartesi günleri 09.30 – 16.30 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde düzenlenecek. Güz dönemi ders programı, 28 Eylül 2015 tarihinde başlayacak.  

Kayıt ve detaylı bilgi için GYODER ile iletişime geçilebilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mba-in-real-estatein-guz-donemi-kayitlari-basladi_132593.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!