Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Meg İnşaat, Doğalgazda Hizmet Ağını Genişletecek

Doğalgaz şebekelerinin kurulması konusunda müteahhitlik hizmeti verdiklerini kaydeden Meg İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Türkyılmaz, doğalgazda

Dünyab>Doğalgaz şebekelerinin kurulması konusunda müteahhitlik hizmeti verdiklerini kaydeden Meg İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Türkyılmaz, doğalgazda hizmet ağını genişletmeyi planladıklarını belirtti.
Avusturya merkezli Heat firmasının Türkiye temsilciliğini yaptıklarını ifade eden Türkyılmaz, bu sayede basıç düşürme istasyonlarının Türkiye'ye getirilmesini sağladıklarını kaydetti. Doğalgaz basıncını düşürmeye ihtiyacı olan firmalara bu ürünleri sattıklarını söyleyen Türkyılmaz, organize sanayi bölgeleri ile endüstriyel kuruluşlara da hizmet sunmak istediklerini vurguladı.

Sektörde yoğun rekabet yaşadıklarını ifade eden Türkyılmaz, "İşi almak zor, işi yapmak iki katı zor, işin parasını almak ise üç katı zor" şeklinde konuştu. Türkyılmaz, doğalgaz, su, atık su uygulamaları ile ilgili olarak müteahhitlik, mühendislik, temsilcilik ve malzeme temini konusunda hizmet verdiklerine işaret etti. Faaliyetlerini anahtar teslimi usulü ile gerçekleştirdiklerini belirten Türkyılmaz, Kayseri OSB'nin doğalgaz altyapısını, Sincan OSB'nin temiz su projesini, İskenderun Belediyesi'nin atık su tesisi işlerini yaptıklarını da sözlerine ekledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/meg-insaat-dogalgazda-hizmet-agini-genisletecek_5011.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!