Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Mühendislik Öğrencilerinden Çağrı

Mühendislik öğrencileri, "Halkın sağlığı için gönüllü çalışmaya hazırız" diyerek, meslek odaları, sendika ve hocalarına çağrıda bulundu.

yapi.com.tr
Mühendislik Öğrencilerinden Çağrı

Mühendislik öğrencileri, koronavirüsün Türkiye'yi hızla etkisi altına aldığı dönemde "Halkın sağlığı için gönüllü çalışmaya hazırız" diyerek, salgınla mücadelede kullanılması gereken sağlık araçlarının üretimi için meslek odalarına, sendikalara ve hocalara çağrıda bulundu.

İTÜ Dayanışması, Öğrenci Sendikası, Toplumcu İTÜ'lüler, İTÜ'nün Sesi, Boğaziçi'nin Sesi, İTÜ İş Güvenliği Kulübü, İTÜ Mak. Müh. Kulübü, YTÜ Meclisi, MMO Öğrenci Komisyonu, Ankara Üniversitesi Yüksek Teknoloji Topluluğu, Çukurova Üniversitesi Savunma ve Yüksek Teknolojiler Kulübü, Yıldız Savunması, Perspektif İTÜ, OMÜ İnşaat Mühendislik Öğrencileri'nin de imzacısı olduğu çağrıda salgınla mücadelede dayanışmanın önemi vurgulanıyor.

"Koronavirüs salgını süresince sağlık araçlarının üretimi ve ihtiyaç sahiplerine dağıtımı ücretsiz olmalıdır. Mühendislik öğrencileri olarak biz de üzerimize düşen her türlü göreve hazırız."

http://www.yapi.com.tr/haberler/muhendislik-ogrencilerinden-cagri_179377.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!