Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Muhtarlardan Eylem Sinyali

Belediyenin vatandaşlara verdiği sözleri tutmasını isteyen Doğanbey, Kırcaali, Tayakadın ve Kiremitçi mahallelerinin muhtarları, olumsuzlukların giderek büyüdüğünü ve eylemlerin önüne geçmekte zorlandıklarını belirttiler. Muhtarlar, olumsuzluklar sürdüğü takdirde eylemin kaçınılmaz olacağını ve kendilerinin de bu eyleme katılacaklarının

Olay Gazetesi
Muhtarlardan Eylem Sinyali

Belediyenin vatandaşlara verdiği sözleri tutmasını isteyen Doğanbey, Kırcaali, Tayakadın ve Kiremitçi mahallelerinin muhtarları, olumsuzlukların giderek büyüdüğünü ve eylemlerin önüne geçmekte zorlandıklarını belirttiler. Muhtarlar, olumsuzluklar sürdüğü takdirde eylemin kaçınılmaz olacağını ve kendilerinin de bu eyleme katılacaklarının sinyallerini verdiler.

Dün, Muhtarlar Derneği'nde biraraya gelen Kırcaali Mahalle Şerif Akgün, Kiremitçi Muhtarı Sabahattin Okumuş, Tayakadın Muhtarı Eroğlu Gül ve Muhittin B. Seymen, Doğanbey Projesi`nde yaşanan sorunlarla ilgili basın toplantısı düzenledi. Muhtarlar adına açıklamayı yapan Tayakadın Muhtarı Eroğlu Gül, projeyle ilgili olumsuz söylentiler ve gecikmelerin herkesin moralini bozduğunu belirterek, ortalarda dolaşan rivayetlere cevap veremez hale geldiklerini söyledi.

Gül, bölgede bir kısım vatandaşa kira yardımı yapıldığını ancak kira yardımı alamayan vatandaşlara da kira bedeli ödenmesi gerektiğini ifade ederek, tüm olumsuzlukların üzerine vatandaşların haketttiği enkaz bedellerinin ödenmemesinin vatandaşı zor durumda bıraktığını ve enkaz bedellerinin bir an önce yasal faizleriyle ödenmesini istedi. Vatandaşa tercüman olmak için bölgedeki gelişmelerle ilgili bilgi edinmek için Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'dan toplantı talep ettiklerinin altını çizen Gül, ancak 3 ay geçmesine rağmen herhangi bir yanıt alamadıklarından yakındı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/muhtarlardan-eylem-sinyali_72973.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!