Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Nişantaşı'nda Farklı Bir Mağazacılık Anlayışı: Vitra Showroom

Eczacıbaşı Topluluğu'nun "çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir yaşam" ilkesi doğrultusunda hizmet veren kuruluşu İntema, Nişantaşı'nda açtığı çok katlı

yapitr.com
Nişantaşı'nda Farklı Bir Mağazacılık Anlayışı: Vitra Showroom

b>Eczacıbaşı Topluluğu'nun "çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir yaşam" ilkesi doğrultusunda hizmet veren kuruluşu İntema, Nişantaşı'nda açtığı çok katlı showroom ile banyo ve mutfak dünyasına yeni boyutlar kazandırıyor.

Kentin en önemli alışveriş merkezlerinden birinin odağında, 6 ayrı katta toplam 1750 metrekarelik bir alana yayılan Vitra Showroom, hem tüketicilerin yaşam kalitesini yükseltmek, hem de mimar, müteahhit, tesisatçı gibi yapı profesyonellerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak üzere, modern mağazacılık anlayışı ile yapılandırıldı. Showroom, yalnızca ürün sergilemenin ötesinde, satış öncesi ve satış sonrası danışmanlık hizmetleriyle önemli bir farklılık kazanıyor. Vitra danışmanları ziyaretçilere diledikleri her türlü teknik bilgiyi ve yerleşim çözümlerini sunarak mekana, ihtiyaca ve bütçeye uygun alternatifler üretiyorlar.

Vitra-Artema markalı ürünlerin pazarlama faaliyetlerini yürüten İntema tarafından yönetilecek Vitra Showroom'un her bir katı çağdaş banyo ve mutfak dünyasının farklı bir boyutunu yansıtıyor. "Yaşam kalitesini yükseltmeyi" tüm faaliyetlerinin merkezi olarak gören İntema, nitelikli ürünlerin, ancak kaliteli hizmet, satış ve servis zinciri ile bütünleşerek değer yaratabileceklerine inanıyor. Vitra showroom, projeleri tasarımdan ürün seçimine ve montaja tüm aşamalarıyla üstlenerek "anahtar teslim" çalışmalara da imza atıyor.

Vitra Showroom'da, komple banyo ve mutfak konseptlerinin yanı sıra, her türlü ihtiyaca ve her zevke uygun seramik sağlık gereçleri, akrilik küvet ve duş tekneleri, yer ve duvar karoları, banyo ve mutfak aksesuarları, banyo mobilyaları, armatürler sergileniyor. Showroom'da ayrıca, bedensel engellilere ve çocuklara yönelik özel ürünler, ıslak mekanlarda hijyen sorununu kökünden çözümleyen VitrAclean ve VitrAhygiene teknolojisiyle üretilmiş seramik sağlık gereçleri ve karolar, Chrommax teknolojisi ile ömür boyu kaplama garantisi sunan armatürler de yer alıyor.

Zemin katta sayısız renk, boyut ve tasarım zenginliği ile Vitra karo seramikler sergileniyor. Giriş kat showroom'un bütününe yönelik bir sergileme düzeni ile ağırlıklı olarak banyo ve mutfak aksesuarlarını barındırıyor. Burada konumlanan 'Kahve Bahane' köşesi ise, ziyaretçilere çay-kahve eşliğinde keyifli dakikalar vaat ediyor. 1. ve 2. kat her çeşit beğeniye ve farklı büyüklüklerde mekanlara seslenebilen, hepsi birbirinden albenili komple banyo çözümlerini içeriyor. 3. katta Vitra Mutfak alternatifleri, 4. katta ise Bulthaup mutfaklar yer alıyor. Yine aynı katta bulunan özel bir bölüm ise yapı sektörünün profesyonellerine, bir iletişim merkezi kimliğiyle hizmet vermeyi amaçlıyor.

Vitra Showroom'lar, satışa sunulan ürünlerin tasarım gücüne ve teknolojik üstünlüklerine kaliteli hizmet ve servis anlayışı ile değer katıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/nisantasinda-farkli-bir-magazacilik-anlayisi-vitra-showroom_3608.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!