Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Norm Enerji ‘Studer Xtender Academy’de

Semineri Norm Enerji adına takip eden Norm Enerji Sistemleri Yenilenebilir Enerji Departmanı yetkilisi M. Yaşar Esen, Studer’in kurucusu ve halen yöneticisi olan Roland Studer ile birebir görüştü ve fikir alışverişinde bulundu. Esen, görüşmede Türkiye pazarı ve yerli tüketiciler lehine teknik, idari ve ticari yeni açılımlar sağladıklarını söyledi.

yapi.com.tr
Norm Enerji ‘Studer Xtender Academy’de

Norm Enerji Sistemleri, 2007 yılından bu yana Türkiye temsilcisi olduğu Studer Innotec’in Xtender Academy eğitim seminerlerinde üst düzeyde temsil edildi. Semineri Norm Enerji adına takip eden Norm Enerji Sistemleri Yenilenebilir Enerji Departmanı yetkilisi M. Yaşar Esen, Studer’in kurucusu ve halen yöneticisi olan Roland Studer ile birebir görüştü ve fikir alışverişinde bulundu. Esen, görüşmede Türkiye pazarı ve yerli tüketiciler lehine teknik, idari ve ticari yeni açılımlar sağladıklarını söyledi.

Seminerde yakında piyasa sürülen ve sürülecek ürünlerle ilgili detaylı bilgi aldıklarını kaydeden Esen, “Sektörümüzdeki bilinçsiz yapılanmaya karşı Norm Enerji olarak, yurt içinde ve dışında sektörel gelişmeleri ve eğitimleri takip etmekteyiz. Amacımız, Studer gibi üst düzey firmalar ile çalışırken kaliteli hizmet verebilmek ve teknik açıdan en iyi desteği sunabilmek” dedi. Güvenirliliğini ispat etmiş, yüksek verimli, kaliteli Studer ürünleri tüm uygulamacı ve kullanıcılar için bulunmaz nimet diyen Esen, yenilenebilir enerji uygulamaları için bu hususların önemine dikkat çekti.

İsviçre merkezli Studer Innotec, dünyanın önde gelen invertör üreticileri arasında yer alıyor. Üretiminin yüzde 90’ını ihraç eden Studer, 70’i aşkın ülkede 100’ün üzerinde distribütör tarafından temsil ediliyor. Türkiye’de satış ve pazarlaması Norm Enerji tarafından gerçekleştirilen ürünler garantili olarak, satış sonrası destek ve bakım hizmetleri ile kullanıma sunuluyor.

Studer’in tecrübe ve kalitesinden en iyi şekilde yararlandıklarını, bu imkanı müşterilerine de sunduklarını kaydeden M. Yaşar Esen, Studer invertörlerinin, güneş paneli pazarında; denizcilik, telekom, kamp-karavan-marin-mobil uygulamalar ve yedek parça gibi farklı sektörler ve alanlarda ihtiyaçlara cevap verdiğini belirtti. Esen, “Bireysel, kurumsal ve profesyonel uygulamalara yönelik eksiksiz çözüm ve uygulama alternatifleri Studer bünyesinde bulunabiliyor” dedi.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/norm-enerji-studer-xtender-academyde_68676.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!