Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Nurus'tan Orgatec Fuarı'nda Amerika ve Kanada Pazarı İçin Büyük Atak

Türk tasarımcıların imza attığı Nurus'un yeni ürünleri dünyanın en önemli ofis mobilyaları fuarı

yapitr/Deniz Türkeri
Nurus'tan Orgatec Fuarı'nda Amerika ve Kanada Pazarı İçin Büyük Atak

br/>Türk tasarımcıların imza attığı Nurus'un yeni ürünleri dünyanın en önemli ofis mobilyaları fuarı Orgatec'te büyük ilgi çekti. Şirket, Amerika ve Kanada pazarına yönelik yeni distribütörlük anlaşmaları imzaladı. Nurus, dünya tasarımının kalbi İtalya'daki bayi sayısını da 5'den 15'e çıkarıyor.

Ofis trendlerinin buluşma noktası Orgatec 2004, "Living at Work" sloganıyla, 19-23 Ekim tarihleri arasında Almanya'nın Köln kentinde düzenlendi. 45 ülkeden bin 100 firmanın yer aldığı fuarda dünyanın en büyük ofis mobilyası üreticileri bir araya geldi. Ofis mobilyalarındaki yeniliklerin ortaya konduğu fuarda mimarlar ve ziyaretçiler yine dünyanın en büyük markalarının sunduğu 21. yüzyıl ofis trendlerini izleme olanağı buldular.

"Motivasyon Tasarımı" konseptiyle, stil belirleyici özelliğini güçlendiren Nurus, 450 metrekare büyüklüğündeki standıyla Bulo, Gubi, Bruner Wilkhahn, Renz, Monica Armani, Wellis gibi firmaların yer aldığı holde yeni tasarımlarını sergiledi. Nurus, bu yılki fuarda TO, Taklamakan, I/X ve KISS (2004 IF ödüllü) gibi yaratıcı ofis sistemlerinin yanı sıra son tasarımları "Hi&Lo" ve "Connect"i de sektör profesyonellerine tanıttı.

Nurus'un tasarım harikası yeni ürünleri Orgatec'te büyük ilgiyle karşılaştı. Nurus Genel Müdürü Güran Gökyay, Orgatec fuarında gördükleri yoğun ilgi ve beğeni sonrasında Amerika ve Kanada pazarlarına yönelik yeni distrübütörlük anlaşmaları imzaladıklarını söyledi. Avustralya'da da yeni distribütörlükler oluşturduklarını söyleyen Gökyay, Hollanda, İspanya ve Portekiz'e yönelik ilk distribütörlük anlaşmalarını da Orgatec Fuarı'nda imzaladıklarını kaydetti. Gökyay, "İtalya pazarındaki mevcut bayi sayımızı da bu yıl sonuna kadar 5'ten 15'e çıkartacağız" şeklinde konuştu. Gökyay, Orgatec'in Türk tasarımının ulaştığı noktayı da gösterdiğinin altını çizdi.

ORGATEC'E DAMGASINI VURAN NURUS TASARIMLARI

Nurus'un Orgatec 2004'te sunduğu son tasarım harikası: TO. Tasarımını Tanju Özelgin'in yaptığı TO, modern bir toplantı konsepti olmasının yanı sıra; ofis yaşamını ev rahatlığında yaşamak isteyenler için de çok iyi bir seçenek. TO, fonksiyonel ve yalın tasarımıyla ofis ortamlarında stresi azaltırken, motivasyon ve yaratıcılığı artırıyor. Nurus'un fuarın yıldızı olan diğer iki ürünü ise Hi&Lo ve Connect idi. Tasarımlarını İnci Mutlu'nun yaptığı bu ürünler, yeniliği temsil eden oturma grupları olarak dizayn edilmiş. Hi&Lo rahatlığı ve konforu ön plana çıkaran, istenildiği takdirde değiştirilebilen dizaynıyla; Connect ise yapacağınız bağlantılarla kendi stilinizi oluşturabileceğiniz fonksiyonel tasarım çalışmaları.

http://www.yapi.com.tr/haberler/nurustan-orgatec-fuarinda-amerika-ve-kanada-pazari-icin-buyuk-atak_19863.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!