Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Obama’nın Mermeri İzmir’den Gidiyor

Ünlülerin mermercisi İzmirli Ramazan Yorulmaz, ABD Başkanı Barack Obama’nın mutfak mermerlerini de hazırladıklarını söyledi. Gaziemir’deki yeni mağazasının açılışında ISO 9001 kalite belgesini de alan Yorulmaz, Bill Clinton, Haydar Aliyev, Orhan Gencebay gibi pek çok siyesetçinin ve ünlünün mutfak ve dekorasyon mermerlerini İzmir’deki

Milliyet Ege
Obama’nın Mermeri İzmir’den Gidiyor

Ünlülerin mermercisi İzmirli Ramazan Yorulmaz, ABD Başkanı Barack Obama’nın mutfak mermerlerini de hazırladıklarını söyledi.

Gaziemir’deki yeni mağazasının açılışında ISO 9001 kalite belgesini de alan Yorulmaz, Bill Clinton, Haydar Aliyev, Orhan Gencebay gibi pek çok siyesetçinin ve ünlünün mutfak ve dekorasyon mermerlerini İzmir’deki fabrikalarında hazırladıklarını vurguladı, “ABD Başkanı Barack Obama’nın mutfak mermerlerini de biz verdik. İhracatta da özellikle İspanyollar ve İngilizler bizi tercih ediyor. Kaliteden asla ödün vermiyoruz. Mermeri bir ressamın, bir heykeltıraşın hassasiyetini ve estetik kaygılarını taşıyarak işliyoruz” dedi. Açılışa katılan İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Necip Kalkan da Yorulmaz’ın AR-GE çalışmalarının Türkiye genelinde örnek alınması gerektiğini dile getirdi.

Değişim Hareketi yeni başkan buldu

Türkiye Değişim Hareketi (TDH), İzmir’de istifa depreminin ardından yeniden yapılanıyor. 10 Haziran’da partileşecek TDH’nin il başkanlığına, İl Yönetim Kurulu Üyesi  Kadim Canpolat atandı. Çiğli ve Torbalı ilçe başkanlarının istifasıyla 21’den 18’e düşen örgütlü ilçe yönetimlerini bir ayda 30’a tamamlayacağını söyleyen Canpolat, çalışma prensiplerini şöyle açıkladı: “Her ilçe başkanı ilçe merkezlerinde 150-250 metrekare genişliğinde irtibat bürosunu kendi imkanlarıyla açacak. İlçe yönetimleri, düğün, sünnet, cenaze atlamayacak. Halkla azami irtibat içinde olunacak. İl yönetim kurulu üyeleri de sahada aktif görev alacak. Görevini iyi yapanlarla yola devam edeceğiz.”

 

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/obamanin-mermeri-izmirden-gidiyor_79918.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!