Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ODE, ISIPAN üretimine başlıyor.

Üretim gamına her yıl yeni bir ürün ekleyen yalıtım sektörünün önde gelen firmalarından ODE, XPS (Ekstrude Polistren Köpük) ısı yalıtım levhası üretim

Yalıtım Dergisiretim gamına her yıl yeni bir ürün ekleyen yalıtım sektörünün önde gelen firmalarından ODE, XPS (Ekstrude Polistren Köpük) ısı yalıtım levhası üretimi yapacak olan yeni tesisini Çorlu'da hizmete açmaya hazırlanıyor. 20.000 m² lik arazi üzerinde kurulan 6.500 m² lik kapalı alana sahip ODE ISIPAN üretim tesisinin fizibilite ve yapım çalışması bir yıldan kısa bir sürede tamamlandı. 100.000 m³/yıl kapasiteye sahip tesiste en son teknoloji ile donatılmış üretim makinelerinin montajı sürüyor. 28-32 kg/m³ yoğunlukta, haddeden çekilen sert polistren köpük-XPS esaslı ısı yalıtım malzemesi ODE ISIPAN binaların çatı, döşeme ve duvar elemanlarının ısı yalıtım uygulamaları için kullanılmakta. TS 11989 "Isı Yalıtım Malzemeleri-Binalar için Fabrikasyon Olarak Ekstrüzyonla İmal Edilen Polistren Köpük Özellikler" standardı uygunluk belgesine sahip, düşük ısı iletkenliği, kapalı gözenekli su emme yapısı optimum su buharı difüzyon direnci ve uygulama kolaylığı ile yapılarda ısı yalıtım uygulamaları için üretilen bir ısı yalıtım malzemesi.

ODE ISIPAN tesislerinde kullanım alanlarına yönelik olarak farklı yüzey şekillerinde, pürüzlü, oluklu, pürüzsüz, çeşitli özelliklerde, çıplak bir veya iki yüzü sıvalı, alçı plaka kaplı, söve vb. hazır elemanları da kapsayan, farklı yoğunluklarda ve farklı boyutlarda geniş bir ürün gamı üretilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ode-isipan-uretimine-basliyor-_56.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!