Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ODE, İtalya'ya kavuçuk köpüğü ihracatına başladı

Ülkemizin içinde bulunduğu kriz ortamına rağmen yatırımlarına devam eden ODE üretim gamı ile birlikte ihracat hacmini de genişletmeye devam ediyor. Ha

Yalıtım Dergisilkemizin içinde bulunduğu kriz ortamına rağmen yatırımlarına devam eden ODE üretim gamı ile birlikte ihracat hacmini de genişletmeye devam ediyor. Halen üretimini yapmakta olduğu polietilen köpük ısı yalıtım malzemesi ODE Flex ve kauçuk köpüğü ısı yalıtım malzemesi ODE K-Flex'i Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, Ürdün, Mısır, İsrail, İran, Türki Cumhuriyetler, Rusya, Lübnan, Suriye, Kosova, Ukrayna ve Kıbrıs'a ihraç eden ODE, kauçuk köpüğü ısı yalıtım malzemesi üretiminin merkezi olan İtalya'ya da ihracat yapmaya başladı. Ocak 2000 tarihinde faaliyete başlayan kauçuk köpüğü üretim tesislerinde ürettiği ODE K-Flex ısı yalıtım ürünlerini İtalya'ya ihraç eden ODE böylelikle Avrupa standartlarında üretim yaptığını bir kez daha kanıtlamış oldu.
ODE, ülkenin ekonomik açıdan zor günler yaşadığı bu dönemde yurda döviz girdisi sağlamakta önemli rol oynayan ihracat çalışmalarını mevcut üretim gamını genişleterek daha da artırmayı hedefliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ode-italyaya-kavucuk-kopugu-ihracatina-basladi_48.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!