Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Bien Sante Koleksiyonu
BÖLÜM SPONSORU

Onduline Avrasya'dan Bituline Su Yalıtım Sistemi

Onduline Avrasya, üstün teknoloji ile ürettiği ‘Bituline Su Yalıtım Sistemi’ ile su yalıtımına %100 garantili çözüm sunuyor.

yapi.com.tr
Onduline Avrasya'dan Bituline Su Yalıtım Sistemi

Deprem kuşağında yer alan ülkemizde binaların dayanıklılığı sorgulanırken deprem ve su yalıtımı arasındaki ilişki de önem kazanıyor. Türkiye’deki yapıların yaklaşık yüzde 90’ı betonarmeden oluşurken betonarmenin sağlam kalabilmesi yapı sektörünün gündeminde. Betonun içindeki demirin (donatının) sudan korunması ise hayati derecede önemli. Betonda oluşabilecek çatlaklardan giren su korozyona, dolayısıyla demirin (donatının) paslanmasına neden oluyor. Paslanan demir donatıyı taşıyamayacak hale geliyor ve yapının yıkımına giden süreç başlıyor. Bu nedenle yapıların sudan korunması çok önemli.

Onduline Group’un Türkiye iştiraki Onduline Avrasya’nın 1996 yılında piyasaya sürdüğü su yalıtım malzemesi Bituline, sahip olduğu özellikler sayesinde uygulandığı alanlarda yapı elemanlarını sudan koruyor ve güvenliği sağlıyor. Düz ya da eğimli çatılarda, teras, bodrum, havuz, otopark gibi alanlarda kullanılan Bituline, özel mühendislik gerektiren karayolları, köprüler gibi birçok alanda da tercih edilen bir ürün. Zor hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan ürün, kusursuz koruma sağlıyor.

Detay noktalarında doğru uygulama ile ek yerlerinden dahi su geçirmezliği ile tanınan ‘Bituline’, çok düşük sıcaklıklarda bile esnekliğini koruyor, çatlama yapmıyor, yüksek ısıda yumuşamıyor, deforme olmadan formunu koruyor.

Prima, Extra ve Maxima olmak üzere üç farklı seriden oluşan ‘Sistem Bituline’, su yalıtımı uygulanan alanlarda %100 su geçirmezlik özelliği ile sektöre üst seviyede çözüm getiriyor. Her bir ürününü ‘Sistem’ olarak hizmete sunan Onduline Avrasya’nın ürün yelpazesi ve alüminyum ve mineral kaplı ürünlerindeki renk seçenekleri olan ‘Bituline’ su yalıtım membranları sağlam, esnek ve uzun ömürlü.  

Bitüline ürün grubunda yer alan EP410 Viyadük membranı; viyadük, köprü gibi ağır taşıt trafiğinin olduğu alanlarda tercih edilen, ağır yüklere dayanım gösteren özellikleri ile ön plana çıkan bir üründür. Bituline’in Antiracine serisi ise; bitki köklerine dayanım gösteren, FLL sertifikalı, yeşil çatı çözümlerinde öncelikli tercih edilen serisidir.

http://www.yapi.com.tr/urunhaberleri/onduline-avrasyadan-bituline-su-yalitim-sistemi_183190.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Çuhadaroğlu S 36 T

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!